Statistics
Menu

Netherlands Eerste Klasse

Eerste Klasse Streaks (All)

Pos Teams Win Draw Loss Under Over
1 Forum Sport 1 0 0 0 2
2 Lienden (zat) 0 0 3 0 26
3 LONGA '30 4 0 0 0 3
4 Susteren 2 0 0 1 0
5 HMSH 0 1 0 2 0
6 SJC Noordwijk 0 0 1 0 4
7 Heinenoord 1 0 0 0 5
8 CVV Viboa 0 0 1 0 1
9 Gestel 0 2 0 0 1
10 KHC 1 0 0 0 11
11 Dieze West 5 0 0 0 15
12 Bemmel 1 0 0 1 0
13 FC Zutphen 0 0 1 0 10
14 GHC 0 0 3 0 2
15 RKSV Nuenen 1 0 0 0 3
16 Klundert 0 0 1 0 4
17 Poortugaal 0 0 1 0 3
18 Zuidvogels 1 0 0 0 5
19 VKW 0 0 3 0 4
20 BSV Limburgia 0 0 5 0 5
21 Elinkwijk 2 0 0 0 1
22 Broekster Boys 1 0 0 0 2
23 Heidebloem 0 1 0 0 2
24 ASC Nieuwland 1 0 0 0 10
25 Rheden 0 0 2 0 7
26 XerxesDZB (zon) 0 0 7 0 1
27 Oranje Nassau 1 0 0 0 4
28 Pelikaan 0 0 1 0 3
29 Stormvogels 3 0 0 1 0
30 LONGA 1 0 0 1 0
31 VVZ '49 2 0 0 1 0
32 Steenwijk 0 0 6 0 16
33 HBOK 1 0 0 0 5
34 Wilhelmina 08 0 0 1 0 2
35 De Kennemers 0 0 1 2 0
36 Brabantia 1 0 0 0 1
37 RKAVV Leidschendam 4 0 0 0 1
38 Go Ahead 0 1 0 1 0
39 PKC '83 4 0 0 1 0
40 Valken '68 0 2 0 0 2
41 VV Emmen 0 0 1 0 4
42 SVL 2 0 0 0 2
43 Concordia Wehl 0 2 0 2 0
44 Sliedrecht 0 2 0 0 3
45 Nieuw Buinen 0 0 1 0 2
46 Swift 0 1 0 1 0
47 BCV 0 0 1 0 1
48 WNC 1 0 0 0 1
49 Halsteren 4 0 0 0 1
50 De Zweef 0 2 0 2 0
51 Alphense Boys 0 1 0 1 0
52 Nieuw Lekkerland 3 0 0 1 0
53 DOS Kampen 0 0 1 0 10
54 Boshuizen 1 0 0 0 1
55 RKSV Bekkerveld 0 0 1 4 0
56 Rolder Boys 0 0 4 0 4
57 Nieuwerkerk 1 0 0 2 0
58 DEM 0 1 0 1 0
59 DZOH 0 0 2 0 1
60 EFC 0 0 2 1 0
61 DSO 2 0 0 1 0
62 Luctor Et Emergo 0 0 1 0 1
63 Venray 0 0 1 1 0
64 De Meern (Zat) 0 0 2 0 2
65 Berkum 2 0 0 0 6
66 Brielle 1 0 0 0 5
67 Benschop 1 0 0 0 2
68 NWC 0 0 1 0 3
69 VVIJ 0 0 1 0 5
70 Rijsoord 0 1 0 0 2
71 Sparta Enschede 0 1 0 1 0
72 Dalen 1 0 0 1 0
73 Omlandia 1 0 0 0 1
74 HVCH 3 0 0 0 2
75 Rigtersbleek 0 0 5 1 0
76 Wateringse Veld 1 0 0 0 1
77 Haaglandia (Zat) 0 0 1 1 0
78 Erp 0 0 2 0 5
79 SVBO 0 0 2 1 0
80 Rood Wit Groesbeek 0 1 0 0 6
81 Zwervers 0 2 0 0 1
82 Geldrop 1 0 0 0 2
83 Zwaluwen '30 0 0 1 0 1
84 Oranje Wit 1 0 0 0 4
85 Nunspeet 1 0 0 0 5
86 VEV '67 1 0 0 0 4
87 Roda '46 (Zat) 0 0 1 0 4
88 De Meern (Zon) 0 0 2 1 0
89 ASV Dronten 0 0 1 0 4
90 HVC '10 0 0 5 1 0
91 Alverna 0 2 0 0 1
92 VVGZ 0 2 0 0 1
93 Minor 2 0 0 0 4
94 HZVV 0 2 0 0 1
95 GOES 0 0 2 1 0
96 Foresters 1 0 0 1 0
97 LRC 0 0 2 0 1
98 Beerse Boys 0 1 0 0 2
99 GVAV-Rapiditas 1 0 0 0 2
100 Nieuw Utrecht 0 0 5 0 1
101 SDV Barneveld 0 1 0 2 0
102 Alexandria '66 0 0 1 0 1
103 RVU Rothem 0 1 0 0 2
104 IFC 0 2 0 0 1
105 SC Erica 7 0 0 0 2
106 RKVV Roosendaal 2 0 0 0 2
107 DTS Ede 0 0 1 0 1
108 Deltasport 0 2 0 0 1
109 Buitenpost 0 0 1 0 1
110 Grol 1 0 0 0 3
111 Kocatepe 1 0 0 0 1
112 Bergum 3 0 0 0 4
113 Roda Boys 0 0 2 0 2
114 Heino 0 1 0 1 0
115 Nootdorp 0 1 0 1 0
116 Heerjansdam 0 0 2 2 0
117 Olde Veste '54 0 0 1 2 0
118 Horst 0 0 5 0 5
119 DESK 0 0 1 0 4
120 SDO 2 0 0 0 5
121 Meerssen 1 0 0 1 0
122 SV Bedum 0 2 0 2 0
123 Joure 0 0 1 0 3
124 JSV 3 0 0 0 1
125 TVC '28 0 1 0 1 0
126 ARC 0 1 0 0 2
127 SO Soest 1 0 0 0 1
128 Nemelaer 0 0 1 0 1
129 Vroomshoopse Boys 0 0 4 0 3
130 EHC Hoensbroek 2 0 0 0 2
131 Alblasserdam 0 2 0 0 1
132 GDA 0 0 1 0 1
133 Hoogland 0 1 0 1 0
134 Bolnes 0 0 2 0 1
135 FC Olympia 0 0 1 0 1
136 Hoogeveen 4 0 0 0 4
137 DOS '37 0 1 0 1 0
138 Voorschoten '97 0 1 0 0 2
139 Moerse Boys 0 0 2 0 2
140 Wittenhorst 2 0 0 1 0
141 Eemdijk 6 0 0 0 6
142 LTC 0 1 0 2 0
143 SC Woerden 0 1 0 0 5
144 Purmersteijn 0 1 0 0 3
145 Almkerk 0 0 1 1 0
146 VELO 0 2 0 2 0
147 Balk 0 1 0 0 1
148 Sportlust '46 7 0 0 1 0
149 SV Someren 0 0 1 4 0
150 Silvolde 0 2 0 1 0
151 DESO 0 0 1 0 7
152 Dinteloord 2 0 0 0 1
153 DETO Twenterand 3 0 0 0 1
154 WVV 1 0 0 0 2

Eerste Klasse Streaks (Home)

Pos Teams Win Draw Loss Under Over
1 Forum Sport 0 1 0 0 1
2 Lienden (zat) 0 0 1 0 13
3 LONGA '30 2 0 0 0 7
4 Susteren 1 0 0 0 3
5 HMSH 0 1 0 1 0
6 SJC Noordwijk 1 0 0 0 1
7 Heinenoord 0 2 0 0 6
8 CVV Viboa 0 1 0 1 0
9 Gestel 0 1 0 0 13
10 KHC 1 0 0 0 6
11 Dieze West 7 0 0 0 13
12 Bemmel 0 0 1 0 1
13 FC Zutphen 1 0 0 0 5
14 GHC 0 0 1 0 4
15 RKSV Nuenen 0 0 2 0 5
16 Klundert 0 0 1 0 6
17 Poortugaal 0 0 1 0 2
18 Zuidvogels 2 0 0 0 2
19 VKW 0 0 1 0 10
20 BSV Limburgia 0 0 6 0 8
21 Elinkwijk 1 0 0 0 13
22 Broekster Boys 0 1 0 0 4
23 Heidebloem 0 0 1 0 1
24 ASC Nieuwland 0 0 4 0 5
25 Rheden 0 0 1 0 4
26 XerxesDZB (zon) 0 0 3 0 3
27 Oranje Nassau 0 0 2 0 2
28 Pelikaan 0 0 1 0 1
29 Stormvogels 2 0 0 0 4
30 LONGA 0 0 3 0 1
31 VVZ '49 1 0 0 1 0
32 Steenwijk 0 0 8 0 8
33 HBOK 1 0 0 0 2
34 Wilhelmina 08 0 0 1 0 1
35 De Kennemers 0 1 0 1 0
36 Brabantia 1 0 0 0 5
37 RKAVV Leidschendam 2 0 0 1 0
38 Go Ahead 0 0 1 0 3
39 PKC '83 3 0 0 1 0
40 Valken '68 0 1 0 0 3
41 VV Emmen 1 0 0 0 2
42 SVL 1 0 0 0 1
43 Concordia Wehl 0 1 0 1 0
44 Sliedrecht 0 1 0 0 1
45 Nieuw Buinen 2 0 0 0 2
46 Swift 10 0 0 0 4
47 BCV 0 1 0 3 0
48 WNC 2 0 0 0 6
49 Halsteren 2 0 0 1 0
50 De Zweef 0 1 0 0 4
51 Alphense Boys 0 1 0 1 0
52 Nieuw Lekkerland 2 0 0 1 0
53 DOS Kampen 1 0 0 0 5
54 Boshuizen 0 1 0 1 0
55 RKSV Bekkerveld 0 0 1 2 0
56 Rolder Boys 0 0 2 0 2
57 Nieuwerkerk 3 0 0 1 0
58 DEM 0 0 3 0 1
59 DZOH 0 0 2 0 4
60 EFC 0 0 5 2 0
61 DSO 1 0 0 1 0
62 Luctor Et Emergo 0 1 0 2 0
63 Venray 0 0 1 3 0
64 De Meern (Zat) 0 0 4 0 2
65 Berkum 5 0 0 0 5
66 Brielle 0 0 2 0 3
67 Benschop 1 0 0 0 2
68 NWC 0 1 0 0 1
69 VVIJ 2 0 0 0 8
70 Rijsoord 0 0 1 0 1
71 Sparta Enschede 2 0 0 0 2
72 Dalen 0 0 2 0 2
73 Omlandia 1 0 0 0 3
74 HVCH 1 0 0 0 1
75 Rigtersbleek 0 0 2 1 0
76 Wateringse Veld 3 0 0 0 7
77 Haaglandia (Zat) 3 0 0 0 3
78 Erp 0 0 1 0 2
79 SVBO 0 0 1 2 0
80 Rood Wit Groesbeek 0 1 0 0 4
81 Zwervers 0 1 0 0 7
82 Geldrop 3 0 0 0 1
83 Zwaluwen '30 0 0 2 0 1
84 Oranje Wit 0 0 1 0 2
85 Nunspeet 2 0 0 0 5
86 VEV '67 1 0 0 0 5
87 Roda '46 (Zat) 0 0 1 0 4
88 De Meern (Zon) 0 0 1 1 0
89 ASV Dronten 2 0 0 0 2
90 HVC '10 0 0 2 8 0
91 Alverna 0 1 0 1 0
92 VVGZ 0 2 0 2 0
93 Minor 3 0 0 0 4
94 HZVV 0 1 0 0 1
95 GOES 0 0 1 0 4
96 Foresters 3 0 0 3 0
97 LRC 0 0 1 1 0
98 Beerse Boys 1 0 0 0 1
99 GVAV-Rapiditas 0 0 1 0 1
100 Nieuw Utrecht 0 0 3 1 0
101 SDV Barneveld 0 1 0 1 0
102 Alexandria '66 0 0 1 0 1
103 RVU Rothem 0 1 0 0 2
104 IFC 0 1 0 2 0
105 SC Erica 5 0 0 0 1
106 RKVV Roosendaal 1 0 0 0 1
107 DTS Ede 1 0 0 2 0
108 Deltasport 0 1 0 1 0
109 Buitenpost 0 0 1 0 1
110 Grol 1 0 0 0 3
111 Kocatepe 0 1 0 1 0
112 Bergum 1 0 0 0 4
113 Roda Boys 0 0 1 0 1
114 Heino 0 1 0 4 0
115 Nootdorp 0 1 0 1 0
116 Heerjansdam 0 0 1 1 0
117 Olde Veste '54 0 1 0 1 0
118 Horst 0 0 2 0 2
119 DESK 0 0 2 0 4
120 SDO 1 0 0 0 2
121 Meerssen 0 1 0 0 1
122 SV Bedum 0 1 0 1 0
123 Joure 2 0 0 0 2
124 JSV 2 0 0 0 2
125 TVC '28 0 1 0 1 0
126 ARC 0 1 0 0 1
127 SO Soest 1 0 0 0 2
128 Nemelaer 0 2 0 3 0
129 Vroomshoopse Boys 0 0 4 0 2
130 EHC Hoensbroek 1 0 0 0 1
131 Alblasserdam 0 1 0 0 3
132 GDA 0 0 1 0 4
133 Hoogland 5 0 0 0 1
134 Bolnes 0 0 1 0 1
135 FC Olympia 3 0 0 1 0
136 Hoogeveen 7 0 0 0 7
137 DOS '37 0 1 0 1 0
138 Voorschoten '97 5 0 0 0 1
139 Moerse Boys 0 0 1 0 7
140 Wittenhorst 2 0 0 1 0
141 Eemdijk 3 0 0 0 3
142 LTC 2 0 0 5 0
143 SC Woerden 0 1 0 0 2
144 Purmersteijn 3 0 0 0 2
145 Almkerk 1 0 0 0 3
146 VELO 0 1 0 1 0
147 Balk 0 0 2 1 0
148 Sportlust '46 4 0 0 0 3
149 SV Someren 0 2 0 2 0
150 Silvolde 0 2 0 0 1
151 DESO 0 0 1 0 3
152 Dinteloord 1 0 0 2 0
153 DETO Twenterand 1 0 0 2 0
154 WVV 1 0 0 0 5

Eerste Klasse Streaks (Away)

Pos Teams Win Draw Loss Under Over
1 Forum Sport 1 0 0 0 3
2 Lienden (zat) 0 0 6 0 13
3 LONGA '30 2 0 0 0 1
4 Susteren 1 0 0 1 0
5 HMSH 0 0 13 1 0
6 SJC Noordwijk 0 0 2 0 5
7 Heinenoord 1 0 0 0 2
8 CVV Viboa 0 0 1 0 2
9 Gestel 0 1 0 1 0
10 KHC 0 0 1 0 9
11 Dieze West 3 0 0 0 7
12 Bemmel 1 0 0 1 0
13 FC Zutphen 0 0 1 0 5
14 GHC 0 0 4 0 1
15 RKSV Nuenen 2 0 0 0 1
16 Klundert 1 0 0 0 2
17 Poortugaal 2 0 0 0 2
18 Zuidvogels 0 0 3 0 7
19 VKW 0 0 2 0 2
20 BSV Limburgia 0 0 2 0 2
21 Elinkwijk 1 0 0 2 0
22 Broekster Boys 1 0 0 0 1
23 Heidebloem 0 4 0 0 1
24 ASC Nieuwland 1 0 0 0 7
25 Rheden 0 0 1 0 3
26 XerxesDZB (zon) 0 0 4 1 0
27 Oranje Nassau 2 0 0 0 2
28 Pelikaan 1 0 0 0 6
29 Stormvogels 1 0 0 1 0
30 LONGA 2 0 0 2 0
31 VVZ '49 1 0 0 0 4
32 Steenwijk 0 0 2 0 13
33 HBOK 0 0 1 0 4
34 Wilhelmina 08 0 1 0 0 1
35 De Kennemers 0 0 4 1 0
36 Brabantia 0 0 3 1 0
37 RKAVV Leidschendam 2 0 0 0 3
38 Go Ahead 0 1 0 1 0
39 PKC '83 2 0 0 0 1
40 Valken '68 0 1 0 0 1
41 VV Emmen 0 0 2 0 2
42 SVL 5 0 0 0 13
43 Concordia Wehl 0 2 0 1 0
44 Sliedrecht 0 1 0 0 2
45 Nieuw Buinen 0 0 1 0 1
46 Swift 0 1 0 2 0
47 BCV 0 0 1 0 4
48 WNC 0 0 1 3 0
49 Halsteren 5 0 0 0 1
50 De Zweef 0 2 0 2 0
51 Alphense Boys 0 0 1 0 10
52 Nieuw Lekkerland 3 0 0 0 6
53 DOS Kampen 0 0 5 0 5
54 Boshuizen 2 0 0 0 2
55 RKSV Bekkerveld 0 1 0 2 0
56 Rolder Boys 0 0 4 0 6
57 Nieuwerkerk 0 2 0 4 0
58 DEM 0 1 0 1 0
59 DZOH 0 0 1 1 0
60 EFC 0 0 1 0 3
61 DSO 1 0 0 0 4
62 Luctor Et Emergo 0 0 3 0 3
63 Venray 0 1 0 0 2
64 De Meern (Zat) 0 0 1 0 1
65 Berkum 1 0 0 0 4
66 Brielle 1 0 0 0 7
67 Benschop 0 0 1 0 1
68 NWC 0 0 1 0 2
69 VVIJ 0 0 2 0 2
70 Rijsoord 0 1 0 0 1
71 Sparta Enschede 0 1 0 1 0
72 Dalen 1 0 0 1 0
73 Omlandia 0 1 0 3 0
74 HVCH 2 0 0 0 1
75 Rigtersbleek 0 0 3 0 4
76 Wateringse Veld 0 1 0 2 0
77 Haaglandia (Zat) 0 0 3 1 0
78 Erp 0 0 1 0 6
79 SVBO 0 0 1 0 2
80 Rood Wit Groesbeek 0 0 5 0 5
81 Zwervers 0 1 0 1 0
82 Geldrop 0 0 3 0 1
83 Zwaluwen '30 0 1 0 1 0
84 Oranje Wit 1 0 0 0 2
85 Nunspeet 0 0 1 0 3
86 VEV '67 0 1 0 0 2
87 Roda '46 (Zat) 1 0 0 0 2
88 De Meern (Zon) 0 0 1 0 1
89 ASV Dronten 0 0 2 0 3
90 HVC '10 0 0 3 0 1
91 Alverna 0 1 0 0 1
92 VVGZ 0 1 0 0 1
93 Minor 1 0 0 0 2
94 HZVV 0 1 0 1 0
95 GOES 0 0 3 1 0
96 Foresters 0 0 2 0 2
97 LRC 0 0 1 0 2
98 Beerse Boys 0 1 0 0 6
99 GVAV-Rapiditas 2 0 0 0 5
100 Nieuw Utrecht 0 0 2 0 2
101 SDV Barneveld 0 0 1 1 0
102 Alexandria '66 1 0 0 2 0
103 RVU Rothem 0 0 1 0 1
104 IFC 0 1 0 0 3
105 SC Erica 4 0 0 0 12
106 RKVV Roosendaal 1 0 0 0 1
107 DTS Ede 0 0 1 0 2
108 Deltasport 0 1 0 0 4
109 Buitenpost 1 0 0 1 0
110 Grol 0 1 0 0 1
111 Kocatepe 1 0 0 0 4
112 Bergum 2 0 0 0 2
113 Roda Boys 0 0 2 0 3
114 Heino 1 0 0 0 1
115 Nootdorp 0 0 1 0 2
116 Heerjansdam 0 0 2 2 0
117 Olde Veste '54 0 0 4 3 0
118 Horst 0 0 3 0 3
119 DESK 1 0 0 0 2
120 SDO 1 0 0 0 3
121 Meerssen 1 0 0 1 0
122 SV Bedum 0 1 0 1 0
123 Joure 0 0 2 0 1
124 JSV 1 0 0 1 0
125 TVC '28 1 0 0 0 1
126 ARC 0 0 1 0 1
127 SO Soest 0 1 0 1 0
128 Nemelaer 0 0 2 0 3
129 Vroomshoopse Boys 0 0 2 0 1
130 EHC Hoensbroek 1 0 0 0 1
131 Alblasserdam 0 1 0 2 0
132 GDA 0 1 0 1 0
133 Hoogland 0 1 0 1 0
134 Bolnes 0 0 1 1 0
135 FC Olympia 0 0 2 0 3
136 Hoogeveen 2 0 0 0 2
137 DOS '37 1 0 0 0 4
138 Voorschoten '97 0 1 0 0 1
139 Moerse Boys 0 0 1 0 1
140 Wittenhorst 1 0 0 0 1
141 Eemdijk 4 0 0 0 3
142 LTC 0 1 0 1 0
143 SC Woerden 0 0 1 0 3
144 Purmersteijn 0 1 0 0 1
145 Almkerk 0 0 1 2 0
146 VELO 0 1 0 1 0
147 Balk 0 1 0 0 2
148 Sportlust '46 3 0 0 1 0
149 SV Someren 0 0 2 2 0
150 Silvolde 0 1 0 1 0
151 DESO 1 0 0 0 4
152 Dinteloord 1 0 0 0 1
153 DETO Twenterand 2 0 0 0 2
154 WVV 0 0 2 0 1