Statistics
Menu

Netherlands Hoofdklasse

Hoofdklasse Bahis Serileri (Tüm Maçlar)

Sıra Takım Galibiyet Bereberlik Mağlubiyet 2.5 Altı 2.5 Üstü
1 Westlandia 0 1 0 0 7
2 Juliana '31 6 0 0 0 2
3 ODIN '59 0 0 1 0 1
4 Harkemase Boys 1 0 0 0 2
5 Quick Boys 3 0 0 0 1
6 Dongen 0 0 1 1 0
7 Noordwijk 7 0 0 1 0
8 De Dijk 0 0 1 0 4
9 OSS '20 1 0 0 0 3
10 Staphorst 5 0 0 0 5
11 Huizen 0 0 1 0 3
12 Be Quick 1887 1 0 0 0 5
13 ASWH 0 0 1 1 0
14 EHC Hoensbroek 0 0 2 0 1
15 ACV 4 0 0 0 3
16 DHC Delft 1 0 0 0 1
17 DOVO 5 0 0 0 5
18 Quick '20 0 0 1 0 7
19 Silvolde 4 0 0 0 1
20 VVOG 2 0 0 0 6
21 UDI '19 0 1 0 2 0
22 Achilles Veen 0 0 3 1 0
23 OFC Oostzaan 4 0 0 0 4
24 Rijnvogels 0 1 0 1 0
25 De Bataven 2 0 0 0 2
26 Eemdijk 0 0 1 0 1
27 Spijkenisse 0 0 1 0 5
28 HV & CV Quick 0 0 1 1 0
29 AZSV 0 0 1 2 0
30 Gemert 1 0 0 0 5
31 Dieze West 0 0 1 0 5
32 Ajax Amateurs 2 0 0 0 2
33 Flevo Boys 0 0 1 0 2
34 ADO '20 2 0 0 0 2
35 Blauw Geel '38 2 0 0 0 2
36 Jodan Boys 2 0 0 1 0
37 MSC 0 0 3 0 4
38 De Meern (Zon) 0 3 0 0 2
39 Sparta Nijkerk 1 0 0 3 0
40 Ter Leede 3 0 0 0 1
41 DOSKO 1 0 0 0 2
42 Excelsior '31 0 0 3 0 2
43 Apeldoorn CSV 0 0 1 0 1
44 RKAVV Leidschendam 0 0 1 0 3
45 HSV Hoek 2 0 0 1 0
46 Gestel 0 0 1 0 1
47 HVV Hollandia 1 0 0 0 3
48 SDC Putten 0 1 0 0 3
49 Swift 0 1 0 3 0
50 Zwaluwen 0 1 0 1 0
51 Alverna 1 0 0 0 1
52 JOS Watergraafsmeer 1 0 0 0 3
53 Urk 0 2 0 1 0
54 Halsteren 0 0 1 0 1
55 RKHVV 0 0 2 0 2
56 Haaglandia (Zat) 0 0 3 1 0
57 SDO 1 0 0 1 0
58 DESO 0 1 0 1 0
59 NSC 1 0 0 0 1
60 Genemuiden 0 1 0 1 0
61 XerxesDZB (zat) 0 0 5 2 0
62 HFC EDO 0 1 0 0 3
63 SVZW 0 0 1 0 3
64 Groene Ster 2 0 0 1 0
65 ROHDA Raalte 2 0 0 1 0
66 Bennekom 0 0 3 2 0
67 Nieuwerkerk 0 2 0 0 1
68 Vlissingen 1 0 0 0 3
69 Heinenoord 0 0 2 0 5
70 HZVV 0 0 3 0 3
71 SVL 0 1 0 0 7
72 Achilles 1894 0 0 1 0 2
73 Sportlust '46 1 0 0 0 1
74 DOS '37 1 0 0 1 0
75 Rigtersbleek 0 0 6 0 6
76 Nieuw Utrecht 0 0 2 0 2
77 Baronie 0 0 1 0 3
78 LRC 1 0 0 1 0
79 Alcides 0 0 13 1 0
80 Drachtster Boys 1 0 0 0 9
81 TOP Oss Amateurs 0 0 5 0 3
82 Leonidas 0 0 2 0 5
83 Deltasport 0 0 4 0 5

Hoofdklasse Bahis Serileri (İç Saha)

Sıra Takım Galibiyet Bereberlik Mağlubiyet 2.5 Altı 2.5 Üstü
1 Westlandia 1 0 0 0 4
2 Juliana '31 14 0 0 0 1
3 ODIN '59 0 0 1 0 3
4 Harkemase Boys 0 0 1 0 2
5 Quick Boys 2 0 0 2 0
6 Dongen 0 0 1 2 0
7 Noordwijk 3 0 0 1 0
8 De Dijk 0 1 0 0 2
9 OSS '20 0 0 1 0 2
10 Staphorst 5 0 0 0 3
11 Huizen 2 0 0 0 1
12 Be Quick 1887 4 0 0 0 2
13 ASWH 8 0 0 0 5
14 EHC Hoensbroek 0 0 1 0 1
15 ACV 4 0 0 0 1
16 DHC Delft 2 0 0 0 2
17 DOVO 3 0 0 0 2
18 Quick '20 2 0 0 0 13
19 Silvolde 3 0 0 0 2
20 VVOG 1 0 0 0 4
21 UDI '19 8 0 0 1 0
22 Achilles Veen 0 0 2 0 7
23 OFC Oostzaan 2 0 0 0 2
24 Rijnvogels 0 1 0 1 0
25 De Bataven 1 0 0 0 1
26 Eemdijk 0 0 1 0 3
27 Spijkenisse 0 0 1 0 2
28 HV & CV Quick 0 1 0 0 9
29 AZSV 0 0 1 2 0
30 Gemert 0 1 0 0 3
31 Dieze West 3 0 0 0 7
32 Ajax Amateurs 3 0 0 0 1
33 Flevo Boys 0 0 1 0 2
34 ADO '20 1 0 0 0 1
35 Blauw Geel '38 1 0 0 0 1
36 Jodan Boys 1 0 0 0 1
37 MSC 0 0 3 0 2
38 De Meern (Zon) 0 1 0 0 4
39 Sparta Nijkerk 2 0 0 2 0
40 Ter Leede 3 0 0 1 0
41 DOSKO 1 0 0 0 1
42 Excelsior '31 0 0 2 0 1
43 Apeldoorn CSV 0 1 0 2 0
44 RKAVV Leidschendam 0 0 2 0 2
45 HSV Hoek 1 0 0 0 1
46 Gestel 0 0 2 0 8
47 HVV Hollandia 0 0 2 0 2
48 SDC Putten 0 1 0 0 2
49 Swift 0 1 0 2 0
50 Zwaluwen 0 0 1 0 1
51 Alverna 0 0 1 4 0
52 JOS Watergraafsmeer 2 0 0 0 5
53 Urk 0 1 0 0 1
54 Halsteren 0 2 0 2 0
55 RKHVV 0 0 2 0 5
56 Haaglandia (Zat) 0 0 1 1 0
57 SDO 1 0 0 1 0
58 DESO 0 1 0 2 0
59 NSC 0 0 2 1 0
60 Genemuiden 0 1 0 1 0
61 XerxesDZB (zat) 0 0 3 2 0
62 HFC EDO 0 2 0 0 1
63 SVZW 0 0 1 0 1
64 Groene Ster 1 0 0 0 1
65 ROHDA Raalte 2 0 0 1 0
66 Bennekom 0 0 2 1 0
67 Nieuwerkerk 0 1 0 2 0
68 Vlissingen 1 0 0 0 1
69 Heinenoord 0 0 1 0 3
70 HZVV 0 0 3 0 2
71 SVL 0 0 2 0 4
72 Achilles 1894 1 0 0 0 1
73 Sportlust '46 1 0 0 0 1
74 DOS '37 0 0 4 0 3
75 Rigtersbleek 0 0 6 0 4
76 Nieuw Utrecht 0 0 1 0 1
77 Baronie 2 0 0 0 2
78 LRC 1 0 0 1 0
79 Alcides 0 0 7 0 3
80 Drachtster Boys 1 0 0 0 4
81 TOP Oss Amateurs 0 0 7 0 5
82 Leonidas 0 0 2 0 2
83 Deltasport 0 0 6 0 2

Hoofdklasse Bahis Serileri (Dış Saha)

Sıra Takım Galibiyet Bereberlik Mağlubiyet 2.5 Altı 2.5 Üstü
1 Westlandia 0 1 0 0 3
2 Juliana '31 3 0 0 0 1
3 ODIN '59 2 0 0 1 0
4 Harkemase Boys 1 0 0 0 1
5 Quick Boys 2 0 0 0 1
6 Dongen 3 0 0 0 3
7 Noordwijk 4 0 0 0 3
8 De Dijk 0 0 1 0 4
9 OSS '20 2 0 0 0 1
10 Staphorst 2 0 0 0 2
11 Huizen 0 0 2 0 4
12 Be Quick 1887 0 0 1 0 5
13 ASWH 0 0 1 5 0
14 EHC Hoensbroek 0 0 1 2 0
15 ACV 2 0 0 0 3
16 DHC Delft 0 1 0 1 0
17 DOVO 3 0 0 0 3
18 Quick '20 0 0 1 0 4
19 Silvolde 2 0 0 1 0
20 VVOG 3 0 0 0 2
21 UDI '19 0 2 0 2 0
22 Achilles Veen 0 0 1 1 0
23 OFC Oostzaan 3 0 0 0 3
24 Rijnvogels 0 0 2 0 2
25 De Bataven 4 0 0 0 3
26 Eemdijk 2 0 0 1 0
27 Spijkenisse 1 0 0 0 4
28 HV & CV Quick 0 0 1 2 0
29 AZSV 0 1 0 1 0
30 Gemert 2 0 0 0 2
31 Dieze West 0 0 2 0 2
32 Ajax Amateurs 1 0 0 0 1
33 Flevo Boys 2 0 0 0 1
34 ADO '20 1 0 0 0 1
35 Blauw Geel '38 1 0 0 0 1
36 Jodan Boys 2 0 0 1 0
37 MSC 0 0 1 0 2
38 De Meern (Zon) 0 2 0 0 1
39 Sparta Nijkerk 0 1 0 1 0
40 Ter Leede 1 0 0 0 5
41 DOSKO 0 1 0 0 1
42 Excelsior '31 0 0 1 0 1
43 Apeldoorn CSV 0 0 1 0 5
44 RKAVV Leidschendam 1 0 0 0 2
45 HSV Hoek 1 0 0 1 0
46 Gestel 0 1 0 1 0
47 HVV Hollandia 1 0 0 0 1
48 SDC Putten 1 0 0 0 1
49 Swift 0 0 4 1 0
50 Zwaluwen 0 2 0 2 0
51 Alverna 1 0 0 0 2
52 JOS Watergraafsmeer 0 0 1 0 1
53 Urk 0 1 0 1 0
54 Halsteren 0 0 2 0 2
55 RKHVV 0 0 1 0 1
56 Haaglandia (Zat) 0 0 3 0 1
57 SDO 0 1 0 0 1
58 DESO 0 0 1 0 1
59 NSC 1 0 0 0 2
60 Genemuiden 1 0 0 0 5
61 XerxesDZB (zat) 0 0 3 1 0
62 HFC EDO 0 0 5 0 4
63 SVZW 0 1 0 0 2
64 Groene Ster 1 0 0 1 0
65 ROHDA Raalte 1 0 0 0 1
66 Bennekom 0 0 1 1 0
67 Nieuwerkerk 0 3 0 0 2
68 Vlissingen 0 0 7 0 3
69 Heinenoord 0 0 2 0 2
70 HZVV 0 0 1 0 1
71 SVL 0 1 0 0 3
72 Achilles 1894 0 0 2 0 3
73 Sportlust '46 0 0 3 1 0
74 DOS '37 1 0 0 2 0
75 Rigtersbleek 0 0 2 0 2
76 Nieuw Utrecht 0 0 7 0 3
77 Baronie 0 0 3 0 1
78 LRC 0 0 4 0 1
79 Alcides 0 0 6 1 0
80 Drachtster Boys 0 0 13 0 11
81 TOP Oss Amateurs 0 0 2 0 1
82 Leonidas 0 0 1 0 10
83 Deltasport 0 0 2 0 6