Statistics
Menu

Romania Liga III

Liga III Fixtures

07.03.2015 Dunărea Călăraşi 13:00 Viitorul Domneşti
  • Dunărea Călăraşi-Viitorul Domneşti comparison
07.03.2015 Viitorul Axintele 13:00 Înainte Modelu
  • Viitorul Axintele-Înainte Modelu comparison
07.03.2015 Metaloglobus 13:00 Tunari
  • Metaloglobus-Tunari comparison
07.03.2015 Juventus Bucureşti 13:00 Oţelul II
  • Juventus Bucureşti-Oţelul II comparison
07.03.2015 Gloria Popești-Leordeni 13:00 Delta Dobrogea
  • Gloria Popești-Leordeni-Delta Dobrogea comparison
07.03.2015 Callatis 2012 13:00 Metalosport Galaţi
  • Callatis 2012-Metalosport Galaţi comparison
07.03.2015 Dinamo Bucureşti II 13:00 Voinţa Snagov
  • Dinamo Bucureşti II-Voinţa Snagov comparison
14.03.2015 Viitorul Domneşti 13:00 Viitorul Axintele
  • Viitorul Domneşti-Viitorul Axintele comparison
14.03.2015 Metalosport Galaţi 13:00 Gloria Popești-Leordeni
  • Metalosport Galaţi-Gloria Popești-Leordeni comparison
14.03.2015 Delta Dobrogea 13:00 Juventus Bucureşti
  • Delta Dobrogea-Juventus Bucureşti comparison
14.03.2015 Oţelul II 13:00 Metaloglobus
  • Oţelul II-Metaloglobus comparison
14.03.2015 Tunari 13:00 Dunărea Călăraşi
  • Tunari-Dunărea Călăraşi comparison
14.03.2015 Înainte Modelu 13:00 Dinamo Bucureşti II
  • Înainte Modelu-Dinamo Bucureşti II comparison
14.03.2015 Voinţa Snagov 13:00 Callatis 2012
  • Voinţa Snagov-Callatis 2012 comparison
21.03.2015 Metaloglobus 13:00 Delta Dobrogea
  • Metaloglobus-Delta Dobrogea comparison
21.03.2015 Dunărea Călăraşi 13:00 Oţelul II
  • Dunărea Călăraşi-Oţelul II comparison
21.03.2015 Callatis 2012 13:00 Gloria Popești-Leordeni
  • Callatis 2012-Gloria Popești-Leordeni comparison
21.03.2015 Juventus Bucureşti 13:00 Metalosport Galaţi
  • Juventus Bucureşti-Metalosport Galaţi comparison
21.03.2015 Dinamo Bucureşti II 13:00 Viitorul Domneşti
  • Dinamo Bucureşti II-Viitorul Domneşti comparison
21.03.2015 Viitorul Axintele 13:00 Tunari
  • Viitorul Axintele-Tunari comparison
21.03.2015 Voinţa Snagov 13:00 Înainte Modelu
  • Voinţa Snagov-Înainte Modelu comparison
28.03.2015 Tunari 13:00 Dinamo Bucureşti II
  • Tunari-Dinamo Bucureşti II comparison
28.03.2015 Oţelul II 13:00 Viitorul Axintele
  • Oţelul II-Viitorul Axintele comparison
28.03.2015 Gloria Popești-Leordeni 13:00 Juventus Bucureşti
  • Gloria Popești-Leordeni-Juventus Bucureşti comparison
28.03.2015 Metalosport Galaţi 13:00 Metaloglobus
  • Metalosport Galaţi-Metaloglobus comparison
28.03.2015 Delta Dobrogea 13:00 Dunărea Călăraşi
  • Delta Dobrogea-Dunărea Călăraşi comparison
28.03.2015 Înainte Modelu 13:00 Callatis 2012
  • Înainte Modelu-Callatis 2012 comparison
28.03.2015 Viitorul Domneşti 13:00 Voinţa Snagov
  • Viitorul Domneşti-Voinţa Snagov comparison
04.04.2015 Voinţa Snagov 14:00 Tunari
  • Voinţa Snagov-Tunari comparison
04.04.2015 Viitorul Axintele 14:00 Delta Dobrogea
  • Viitorul Axintele-Delta Dobrogea comparison
04.04.2015 Dunărea Călăraşi 14:00 Metalosport Galaţi
  • Dunărea Călăraşi-Metalosport Galaţi comparison
04.04.2015 Metaloglobus 14:00 Gloria Popești-Leordeni
  • Metaloglobus-Gloria Popești-Leordeni comparison
04.04.2015 Callatis 2012 14:00 Juventus Bucureşti
  • Callatis 2012-Juventus Bucureşti comparison
04.04.2015 Dinamo Bucureşti II 14:00 Oţelul II
  • Dinamo Bucureşti II-Oţelul II comparison
04.04.2015 Înainte Modelu 14:00 Viitorul Domneşti
  • Înainte Modelu-Viitorul Domneşti comparison
11.04.2015 Tunari 14:00 Înainte Modelu
  • Tunari-Înainte Modelu comparison
11.04.2015 Oţelul II 14:00 Voinţa Snagov
  • Oţelul II-Voinţa Snagov comparison
11.04.2015 Delta Dobrogea 14:00 Dinamo Bucureşti II
  • Delta Dobrogea-Dinamo Bucureşti II comparison
11.04.2015 Metalosport Galaţi 14:00 Viitorul Axintele
  • Metalosport Galaţi-Viitorul Axintele comparison
11.04.2015 Gloria Popești-Leordeni 14:00 Dunărea Călăraşi
  • Gloria Popești-Leordeni-Dunărea Călăraşi comparison
11.04.2015 Juventus Bucureşti 14:00 Metaloglobus
  • Juventus Bucureşti-Metaloglobus comparison
11.04.2015 Viitorul Domneşti 14:00 Callatis 2012
  • Viitorul Domneşti-Callatis 2012 comparison
18.04.2015 Metaloglobus 14:00 Callatis 2012
  • Metaloglobus-Callatis 2012 comparison
18.04.2015 Viitorul Domneşti 14:00 Tunari
  • Viitorul Domneşti-Tunari comparison
18.04.2015 Înainte Modelu 14:00 Oţelul II
  • Înainte Modelu-Oţelul II comparison
18.04.2015 Voinţa Snagov 14:00 Delta Dobrogea
  • Voinţa Snagov-Delta Dobrogea comparison
18.04.2015 Viitorul Axintele 14:00 Gloria Popești-Leordeni
  • Viitorul Axintele-Gloria Popești-Leordeni comparison
18.04.2015 Dunărea Călăraşi 14:00 Juventus Bucureşti
  • Dunărea Călăraşi-Juventus Bucureşti comparison
18.04.2015 Dinamo Bucureşti II 14:00 Metalosport Galaţi
  • Dinamo Bucureşti II-Metalosport Galaţi comparison
25.04.2015 Juventus Bucureşti 14:00 Viitorul Axintele
  • Juventus Bucureşti-Viitorul Axintele comparison
25.04.2015 Callatis 2012 14:00 Tunari
  • Callatis 2012-Tunari comparison
25.04.2015 Delta Dobrogea 14:00 Înainte Modelu
  • Delta Dobrogea-Înainte Modelu comparison
25.04.2015 Metalosport Galaţi 14:00 Voinţa Snagov
  • Metalosport Galaţi-Voinţa Snagov comparison
25.04.2015 Gloria Popești-Leordeni 14:00 Dinamo Bucureşti II
  • Gloria Popești-Leordeni-Dinamo Bucureşti II comparison
25.04.2015 Metaloglobus 14:00 Dunărea Călăraşi
  • Metaloglobus-Dunărea Călăraşi comparison
25.04.2015 Oţelul II 14:00 Viitorul Domneşti
  • Oţelul II-Viitorul Domneşti comparison
02.05.2015 Dinamo Bucureşti II 15:00 Juventus Bucureşti
  • Dinamo Bucureşti II-Juventus Bucureşti comparison
02.05.2015 Tunari 15:00 Oţelul II
  • Tunari-Oţelul II comparison
02.05.2015 Înainte Modelu 15:00 Metalosport Galaţi
  • Înainte Modelu-Metalosport Galaţi comparison
02.05.2015 Voinţa Snagov 15:00 Gloria Popești-Leordeni
  • Voinţa Snagov-Gloria Popești-Leordeni comparison
02.05.2015 Viitorul Axintele 15:00 Metaloglobus
  • Viitorul Axintele-Metaloglobus comparison
02.05.2015 Dunărea Călăraşi 15:00 Callatis 2012
  • Dunărea Călăraşi-Callatis 2012 comparison
02.05.2015 Viitorul Domneşti 15:00 Delta Dobrogea
  • Viitorul Domneşti-Delta Dobrogea comparison
09.05.2015 Callatis 2012 15:00 Oţelul II
  • Callatis 2012-Oţelul II comparison
09.05.2015 Delta Dobrogea 15:00 Tunari
  • Delta Dobrogea-Tunari comparison
09.05.2015 Gloria Popești-Leordeni 15:00 Înainte Modelu
  • Gloria Popești-Leordeni-Înainte Modelu comparison
09.05.2015 Juventus Bucureşti 15:00 Voinţa Snagov
  • Juventus Bucureşti-Voinţa Snagov comparison
09.05.2015 Metaloglobus 15:00 Dinamo Bucureşti II
  • Metaloglobus-Dinamo Bucureşti II comparison
09.05.2015 Dunărea Călăraşi 15:00 Viitorul Axintele
  • Dunărea Călăraşi-Viitorul Axintele comparison
09.05.2015 Metalosport Galaţi 15:00 Viitorul Domneşti
  • Metalosport Galaţi-Viitorul Domneşti comparison
16.05.2015 Viitorul Domneşti 15:00 Gloria Popești-Leordeni
  • Viitorul Domneşti-Gloria Popești-Leordeni comparison
16.05.2015 Dinamo Bucureşti II 15:00 Dunărea Călăraşi
  • Dinamo Bucureşti II-Dunărea Călăraşi comparison
16.05.2015 Oţelul II 15:00 Delta Dobrogea
  • Oţelul II-Delta Dobrogea comparison
16.05.2015 Tunari 15:00 Metalosport Galaţi
  • Tunari-Metalosport Galaţi comparison
16.05.2015 Înainte Modelu 15:00 Juventus Bucureşti
  • Înainte Modelu-Juventus Bucureşti comparison
16.05.2015 Voinţa Snagov 15:00 Metaloglobus
  • Voinţa Snagov-Metaloglobus comparison
16.05.2015 Viitorul Axintele 15:00 Callatis 2012
  • Viitorul Axintele-Callatis 2012 comparison
23.05.2015 Juventus Bucureşti 15:00 Viitorul Domneşti
  • Juventus Bucureşti-Viitorul Domneşti comparison
23.05.2015 Callatis 2012 15:00 Delta Dobrogea
  • Callatis 2012-Delta Dobrogea comparison
23.05.2015 Metalosport Galaţi 15:00 Oţelul II
  • Metalosport Galaţi-Oţelul II comparison
23.05.2015 Viitorul Axintele 15:00 Dinamo Bucureşti II
  • Viitorul Axintele-Dinamo Bucureşti II comparison
23.05.2015 Dunărea Călăraşi 15:00 Voinţa Snagov
  • Dunărea Călăraşi-Voinţa Snagov comparison
23.05.2015 Metaloglobus 15:00 Înainte Modelu
  • Metaloglobus-Înainte Modelu comparison
23.05.2015 Gloria Popești-Leordeni 15:00 Tunari
  • Gloria Popești-Leordeni-Tunari comparison
30.05.2015 Delta Dobrogea 15:00 Metalosport Galaţi
  • Delta Dobrogea-Metalosport Galaţi comparison
30.05.2015 Oţelul II 15:00 Gloria Popești-Leordeni
  • Oţelul II-Gloria Popești-Leordeni comparison
30.05.2015 Tunari 15:00 Juventus Bucureşti
  • Tunari-Juventus Bucureşti comparison
30.05.2015 Înainte Modelu 15:00 Dunărea Călăraşi
  • Înainte Modelu-Dunărea Călăraşi comparison
30.05.2015 Viitorul Domneşti 15:00 Metaloglobus
  • Viitorul Domneşti-Metaloglobus comparison
30.05.2015 Voinţa Snagov 15:00 Viitorul Axintele
  • Voinţa Snagov-Viitorul Axintele comparison
30.05.2015 Dinamo Bucureşti II 15:00 Callatis 2012
  • Dinamo Bucureşti II-Callatis 2012 comparison