Statistics
Menu

Romania Liga III

Liga III Results

Seria 5
25.04.2015 Unirea Jucu 1 - 5 CSM Sighet
  • Unirea Jucu-CSM Sighet result
25.04.2015 Iernut 2 - 5 Gloria Progresul
  • Iernut-Gloria Progresul result
25.04.2015 FCM Baia Mare 5 - 0 Unirea Dej
  • FCM Baia Mare-Unirea Dej result
Seria 3
25.04.2015 FCM Târgovişte 1 - 0 Inter Clinceni
  • FCM Târgovişte-Inter Clinceni result
25.04.2015 CN Dinicu Golescu 0 - 2 Ştefăneşti
  • CN Dinicu Golescu-Ştefăneşti result
25.04.2015 Podari 4 - 0 Astra II
  • Podari-Astra II result
Seria 4
25.04.2015 Minerul Motru 3 - 0 Minerul Mehedinţi
  • Minerul Motru-Minerul Mehedinţi result
25.04.2015 Ineu 4 - 0 Filiaşi
  • Ineu-Filiaşi result
25.04.2015 Hunedoara 3 - 2 Pandurii Târgu Jiu II
  • Hunedoara-Pandurii Târgu Jiu II result
Seria 2
25.04.2015 Delta Dobrogea 2 - 1 Înainte Modelu
  • Delta Dobrogea-Înainte Modelu result
25.04.2015 Metalosport Galaţi 2 - 0 Voinţa Snagov
  • Metalosport Galaţi-Voinţa Snagov result
25.04.2015 Juventus Bucureşti 0 - 0 Viitorul Axintele
  • Juventus Bucureşti-Viitorul Axintele result
Seria 1
25.04.2015 Ştiinţa Miroslava 3 - 1 Csikszereda
  • Ştiinţa Miroslava-Csikszereda result
25.04.2015 Sepsi 3 - 0 Paşcani
  • Sepsi-Paşcani result
25.04.2015 Zagon 1 - 4 Bucovina Rădăuţi
  • Zagon-Bucovina Rădăuţi result
Seria 2
25.04.2015 Oţelul II 0 - 3 Viitorul Domneşti
  • Oţelul II-Viitorul Domneşti result
Seria 5
24.04.2015 Oşorhei 3 - 0 Avântul Reghin
  • Oşorhei-Avântul Reghin result
24.04.2015 Zalău 3 - 0 Industria Galda
  • Zalău-Industria Galda result
24.04.2015 Metalurgistul Cugir 3 - 1 Sănătatea Cluj
  • Metalurgistul Cugir-Sănătatea Cluj result
Seria 3
24.04.2015 Afumaţi 2 - 1 SCM Argeşul Piteşti
  • Afumaţi-SCM Argeşul Piteşti result
Seria 4
24.04.2015 Vulturii Lugoj 2 - 1 UTA Bătrâna Doamnă
  • Vulturii Lugoj-UTA Bătrâna Doamnă result
24.04.2015 Ştiinţa Turceni 1 - 0 Millenium Giarmata
  • Ştiinţa Turceni-Millenium Giarmata result
24.04.2015 Nuova Mama Mia 0 - 0 Naţional Sebiş
  • Nuova Mama Mia-Naţional Sebiş result
Seria 3
24.04.2015 Urban Titu 1 - 2 Concordia Chiajna II
  • Urban Titu-Concordia Chiajna II result
24.04.2015 Atletic Bradu 2 - 0 Vişina Nouă
  • Atletic Bradu-Vişina Nouă result
Seria 5
24.04.2015 Arieşul 1907 1 - 0 Sânmartin
  • Arieşul 1907-Sânmartin result
Seria 2
24.04.2015 Callatis 2012 3 - 0 Tunari
  • Callatis 2012-Tunari result
24.04.2015 Gloria Popești-Leordeni 2 - 3 Dinamo Bucureşti II
  • Gloria Popești-Leordeni-Dinamo Bucureşti II result
24.04.2015 Metaloglobus 3 - 1 Dunărea Călăraşi
  • Metaloglobus-Dunărea Călăraşi result
Seria 1
24.04.2015 Cetatea Târgu Neamţ 1 - 3 Ceahlăul II
  • Cetatea Târgu Neamţ-Ceahlăul II result
24.04.2015 Aerostar Bacău 3 - 2 Bucovina Pojorâta
  • Aerostar Bacău-Bucovina Pojorâta result
Seria 3
24.04.2015 Chindia Târgovişte 2 - 0 Sporting Roşiori
  • Chindia Târgovişte-Sporting Roşiori result
Seria 4
18.04.2015 Minerul Mehedinţi 0 - 3 UTA Bătrâna Doamnă
  • Minerul Mehedinţi-UTA Bătrâna Doamnă result
Seria 3
18.04.2015 Ştefăneşti 3 - 0 Inter Clinceni
  • Ştefăneşti-Inter Clinceni result
18.04.2015 Sporting Roşiori 2 - 2 CN Dinicu Golescu
  • Sporting Roşiori-CN Dinicu Golescu result
18.04.2015 Vişina Nouă 0 - 1 Afumaţi
  • Vişina Nouă-Afumaţi result
Seria 4
18.04.2015 Naţional Sebiş 2 - 0 Ineu
  • Naţional Sebiş-Ineu result
Seria 5
18.04.2015 Gloria Progresul 3 - 1 Arieşul 1907
  • Gloria Progresul-Arieşul 1907 result
Seria 2
18.04.2015 Viitorul Axintele 1 - 0 Gloria Popești-Leordeni
  • Viitorul Axintele-Gloria Popești-Leordeni result
18.04.2015 Dunărea Călăraşi 1 - 0 Juventus Bucureşti
  • Dunărea Călăraşi-Juventus Bucureşti result
Seria 1
18.04.2015 Sporting Lieşti 0 - 1 Ştiinţa Miroslava
  • Sporting Lieşti-Ştiinţa Miroslava result
Seria 2
18.04.2015 Viitorul Domneşti 1 - 0 Tunari
  • Viitorul Domneşti-Tunari result
Seria 5
17.04.2015 Sănătatea Cluj 2 - 1 Oşorhei
  • Sănătatea Cluj-Oşorhei result
Seria 4
17.04.2015 Filiaşi 0 - 1 Ştiinţa Turceni
  • Filiaşi-Ştiinţa Turceni result
17.04.2015 Viitorul Municipal 3 - 0 Hunedoara
  • Viitorul Municipal-Hunedoara result
Seria 5
17.04.2015 CSM Sighet 2 - 0 Industria Galda
  • CSM Sighet-Industria Galda result
17.04.2015 Sânmartin 2 - 1 Unirea Jucu
  • Sânmartin-Unirea Jucu result
17.04.2015 Unirea Dej 0 - 0 Iernut
  • Unirea Dej-Iernut result
17.04.2015 Avântul Reghin 0 - 2 FCM Baia Mare
  • Avântul Reghin-FCM Baia Mare result
17.04.2015 Metalurgistul Cugir 2 - 1 Zalău
  • Metalurgistul Cugir-Zalău result
Seria 3
17.04.2015 SCM Argeşul Piteşti 0 - 1 Urban Titu
  • SCM Argeşul Piteşti-Urban Titu result
Seria 4
17.04.2015 Millenium Giarmata 2 - 0 Minerul Motru
  • Millenium Giarmata-Minerul Motru result
17.04.2015 Pandurii Târgu Jiu II 0 - 1 Nuova Mama Mia
  • Pandurii Târgu Jiu II-Nuova Mama Mia result
Seria 2
17.04.2015 Dinamo Bucureşti II 3 - 1 Metalosport Galaţi
  • Dinamo Bucureşti II-Metalosport Galaţi result
Seria 3
17.04.2015 Concordia Chiajna II 5 - 0 Podari
  • Concordia Chiajna II-Podari result
17.04.2015 Atletic Bradu 3 - 0 FCM Târgovişte
  • Atletic Bradu-FCM Târgovişte result
Seria 2
17.04.2015 Înainte Modelu 3 - 0 Oţelul II
  • Înainte Modelu-Oţelul II result
17.04.2015 Voinţa Snagov 2 - 1 Delta Dobrogea
  • Voinţa Snagov-Delta Dobrogea result
17.04.2015 Metaloglobus 2 - 0 Callatis 2012
  • Metaloglobus-Callatis 2012 result
Seria 1
17.04.2015 Petrotub Roman 1 - 2 Csikszereda
  • Petrotub Roman-Csikszereda result
17.04.2015 Ceahlăul II 0 - 3 Sepsi
  • Ceahlăul II-Sepsi result
17.04.2015 Bucovina Pojorâta 2 - 1 Cetatea Târgu Neamţ
  • Bucovina Pojorâta-Cetatea Târgu Neamţ result
17.04.2015 Bucovina Rădăuţi 1 - 0 Aerostar Bacău
  • Bucovina Rădăuţi-Aerostar Bacău result
Seria 3
17.04.2015 Astra II 0 - 2 Chindia Târgovişte
  • Astra II-Chindia Târgovişte result
Seria 5
10.04.2015 Industria Galda 2 - 1 Sânmartin
  • Industria Galda-Sânmartin result
10.04.2015 Oşorhei 0 - 2 Metalurgistul Cugir
  • Oşorhei-Metalurgistul Cugir result
Seria 4
10.04.2015 Minerul Mehedinţi 0 - 3 Vulturii Lugoj
  • Minerul Mehedinţi-Vulturii Lugoj result
10.04.2015 UTA Bătrâna Doamnă 1 - 1 Millenium Giarmata
  • UTA Bătrâna Doamnă-Millenium Giarmata result
Seria 5
10.04.2015 CSM Sighet 2 - 0 Zalău
  • CSM Sighet-Zalău result
10.04.2015 Unirea Jucu 2 - 1 Gloria Progresul
  • Unirea Jucu-Gloria Progresul result
10.04.2015 Iernut 1 - 1 Avântul Reghin
  • Iernut-Avântul Reghin result
10.04.2015 FCM Baia Mare 1 - 0 Sănătatea Cluj
  • FCM Baia Mare-Sănătatea Cluj result
Seria 3
10.04.2015 Ştefăneşti 3 - 2 FCM Târgovişte
  • Ştefăneşti-FCM Târgovişte result
10.04.2015 Inter Clinceni 1 - 2 Sporting Roşiori
  • Inter Clinceni-Sporting Roşiori result
10.04.2015 CN Dinicu Golescu 1 - 0 Astra II
  • CN Dinicu Golescu-Astra II result
10.04.2015 Podari 3 - 1 SCM Argeşul Piteşti
  • Podari-SCM Argeşul Piteşti result
10.04.2015 Urban Titu 2 - 1 Vişina Nouă
  • Urban Titu-Vişina Nouă result
Seria 4
10.04.2015 Minerul Motru 1 - 0 Filiaşi
  • Minerul Motru-Filiaşi result
10.04.2015 Ştiinţa Turceni 2 - 1 Naţional Sebiş
  • Ştiinţa Turceni-Naţional Sebiş result
10.04.2015 Ineu 1 - 1 Pandurii Târgu Jiu II
  • Ineu-Pandurii Târgu Jiu II result
10.04.2015 Nuova Mama Mia 5 - 0 Viitorul Municipal
  • Nuova Mama Mia-Viitorul Municipal result
Seria 3
10.04.2015 Afumaţi 1 - 0 Atletic Bradu
  • Afumaţi-Atletic Bradu result
Seria 5
10.04.2015 Arieşul 1907 1 - 0 Unirea Dej
  • Arieşul 1907-Unirea Dej result
Seria 2
10.04.2015 Tunari 3 - 1 Înainte Modelu
  • Tunari-Înainte Modelu result
10.04.2015 Oţelul II 0 - 3 Voinţa Snagov
  • Oţelul II-Voinţa Snagov result
10.04.2015 Delta Dobrogea 4 - 0 Dinamo Bucureşti II
  • Delta Dobrogea-Dinamo Bucureşti II result
10.04.2015 Metalosport Galaţi 1 - 0 Viitorul Axintele
  • Metalosport Galaţi-Viitorul Axintele result
10.04.2015 Gloria Popești-Leordeni 0 - 2 Dunărea Călăraşi
  • Gloria Popești-Leordeni-Dunărea Călăraşi result
10.04.2015 Juventus Bucureşti 2 - 0 Metaloglobus
  • Juventus Bucureşti-Metaloglobus result
Seria 1
10.04.2015 Petrotub Roman 0 - 2 Ştiinţa Miroslava
  • Petrotub Roman-Ştiinţa Miroslava result
10.04.2015 Csikszereda 1 - 1 Paşcani
  • Csikszereda-Paşcani result
10.04.2015 Sepsi 1 - 0 Bucovina Pojorâta
  • Sepsi-Bucovina Pojorâta result
10.04.2015 Cetatea Târgu Neamţ 1 - 1 Bucovina Rădăuţi
  • Cetatea Târgu Neamţ-Bucovina Rădăuţi result
10.04.2015 Zagon 2 - 2 Sporting Lieşti
  • Zagon-Sporting Lieşti result
Seria 3
10.04.2015 Chindia Târgovişte 2 - 0 Concordia Chiajna II
  • Chindia Târgovişte-Concordia Chiajna II result
Seria 2
10.04.2015 Viitorul Domneşti 1 - 1 Callatis 2012
  • Viitorul Domneşti-Callatis 2012 result
Seria 5
04.04.2015 Gloria Progresul 1 - 1 Industria Galda
  • Gloria Progresul-Industria Galda result
Seria 3
04.04.2015 Sporting Roşiori 2 - 2 Ştefăneşti
  • Sporting Roşiori-Ştefăneşti result
04.04.2015 Vişina Nouă 2 - 1 Podari
  • Vişina Nouă-Podari result
04.04.2015 FCM Târgovişte 1 - 1 Afumaţi
  • FCM Târgovişte-Afumaţi result
Seria 4
04.04.2015 Millenium Giarmata 3 - 0 Minerul Mehedinţi
  • Millenium Giarmata-Minerul Mehedinţi result
04.04.2015 Naţional Sebiş 0 - 1 Minerul Motru
  • Naţional Sebiş-Minerul Motru result
Seria 2
04.04.2015 Viitorul Axintele 1 - 1 Delta Dobrogea
  • Viitorul Axintele-Delta Dobrogea result
04.04.2015 Dunărea Călăraşi 0 - 0 Metalosport Galaţi
  • Dunărea Călăraşi-Metalosport Galaţi result
Seria 1
04.04.2015 Sporting Lieşti 0 - 1 Aerostar Bacău
  • Sporting Lieşti-Aerostar Bacău result
04.04.2015 Ştiinţa Miroslava 7 - 0 Zagon
  • Ştiinţa Miroslava-Zagon result
Seria 3
04.04.2015 SCM Argeşul Piteşti 0 - 1 Chindia Târgovişte
  • SCM Argeşul Piteşti-Chindia Târgovişte result
Seria 5
03.04.2015 Sănătatea Cluj 5 - 4 Iernut
  • Sănătatea Cluj-Iernut result
Seria 4
03.04.2015 Filiaşi 0 - 1 UTA Bătrâna Doamnă
  • Filiaşi-UTA Bătrâna Doamnă result
03.04.2015 Viitorul Municipal 1 - 0 Ineu
  • Viitorul Municipal-Ineu result
Seria 5
03.04.2015 Sânmartin 1 - 2 CSM Sighet
  • Sânmartin-CSM Sighet result
03.04.2015 Unirea Dej 1 - 2 Unirea Jucu
  • Unirea Dej-Unirea Jucu result
03.04.2015 Metalurgistul Cugir 0 - 3 FCM Baia Mare
  • Metalurgistul Cugir-FCM Baia Mare result
03.04.2015 Zalău 3 - 0 Oşorhei
  • Zalău-Oşorhei result
Seria 3
03.04.2015 Astra II 0 - 2 Inter Clinceni
  • Astra II-Inter Clinceni result
Seria 4
03.04.2015 Pandurii Târgu Jiu II 3 - 3 Ştiinţa Turceni
  • Pandurii Târgu Jiu II-Ştiinţa Turceni result
03.04.2015 Vulturii Lugoj 1 - 0 Hunedoara
  • Vulturii Lugoj-Hunedoara result
Seria 2
03.04.2015 Dinamo Bucureşti II 3 - 0 Oţelul II
  • Dinamo Bucureşti II-Oţelul II result
Seria 3
03.04.2015 Concordia Chiajna II 3 - 0 CN Dinicu Golescu
  • Concordia Chiajna II-CN Dinicu Golescu result
03.04.2015 Atletic Bradu 3 - 1 Urban Titu
  • Atletic Bradu-Urban Titu result
Seria 5
03.04.2015 Avântul Reghin 0 - 1 Arieşul 1907
  • Avântul Reghin-Arieşul 1907 result
Seria 2
03.04.2015 Voinţa Snagov 4 - 3 Tunari
  • Voinţa Snagov-Tunari result
03.04.2015 Metaloglobus 2 - 0 Gloria Popești-Leordeni
  • Metaloglobus-Gloria Popești-Leordeni result
03.04.2015 Callatis 2012 0 - 2 Juventus Bucureşti
  • Callatis 2012-Juventus Bucureşti result
Seria 1
03.04.2015 Paşcani 1 - 0 Petrotub Roman
  • Paşcani-Petrotub Roman result
03.04.2015 Ceahlăul II 1 - 2 Csikszereda
  • Ceahlăul II-Csikszereda result
03.04.2015 Bucovina Rădăuţi 1 - 1 Sepsi
  • Bucovina Rădăuţi-Sepsi result
Seria 2
03.04.2015 Înainte Modelu 1 - 1 Viitorul Domneşti
  • Înainte Modelu-Viitorul Domneşti result
Seria 5
28.03.2015 Industria Galda 3 - 0 Unirea Dej
  • Industria Galda-Unirea Dej result
Seria 4
28.03.2015 UTA Bătrâna Doamnă 4 - 1 Naţional Sebiş
  • UTA Bătrâna Doamnă-Naţional Sebiş result
Seria 5
28.03.2015 CSM Sighet 0 - 0 Gloria Progresul
  • CSM Sighet-Gloria Progresul result
28.03.2015 Unirea Jucu 0 - 3 Avântul Reghin
  • Unirea Jucu-Avântul Reghin result
28.03.2015 Iernut 1 - 2 Metalurgistul Cugir
  • Iernut-Metalurgistul Cugir result
28.03.2015 FCM Baia Mare 4 - 0 Oşorhei
  • FCM Baia Mare-Oşorhei result
Seria 3
28.03.2015 Sporting Roşiori 3 - 2 FCM Târgovişte
  • Sporting Roşiori-FCM Târgovişte result
28.03.2015 Ştefăneşti 3 - 0 Astra II
  • Ştefăneşti-Astra II result
28.03.2015 CN Dinicu Golescu 2 - 3 SCM Argeşul Piteşti
  • CN Dinicu Golescu-SCM Argeşul Piteşti result
28.03.2015 Podari 4 - 2 Atletic Bradu
  • Podari-Atletic Bradu result
Seria 2
28.03.2015 Oţelul II 0 - 3 Viitorul Axintele
  • Oţelul II-Viitorul Axintele result
28.03.2015 Delta Dobrogea 3 - 3 Dunărea Călăraşi
  • Delta Dobrogea-Dunărea Călăraşi result
28.03.2015 Metalosport Galaţi 1 - 1 Metaloglobus
  • Metalosport Galaţi-Metaloglobus result
Seria 1
28.03.2015 Csikszereda 1 - 2 Bucovina Pojorâta
  • Csikszereda-Bucovina Pojorâta result
Seria 2
28.03.2015 Viitorul Domneşti 3 - 1 Voinţa Snagov
  • Viitorul Domneşti-Voinţa Snagov result
Seria 4
27.03.2015 Minerul Mehedinţi 0 - 3 Filiaşi
  • Minerul Mehedinţi-Filiaşi result
Seria 5
27.03.2015 Sânmartin 0 - 2 Zalău
  • Sânmartin-Zalău result
Seria 3
27.03.2015 Urban Titu 0 - 4 Afumaţi
  • Urban Titu-Afumaţi result
Seria 4
27.03.2015 Millenium Giarmata 0 - 1 Vulturii Lugoj
  • Millenium Giarmata-Vulturii Lugoj result
27.03.2015 Minerul Motru 2 - 2 Pandurii Târgu Jiu II
  • Minerul Motru-Pandurii Târgu Jiu II result
27.03.2015 Ştiinţa Turceni 2 - 1 Viitorul Municipal
  • Ştiinţa Turceni-Viitorul Municipal result
27.03.2015 Nuova Mama Mia 3 - 1 Hunedoara
  • Nuova Mama Mia-Hunedoara result
Seria 3
27.03.2015 Inter Clinceni 3 - 1 Concordia Chiajna II
  • Inter Clinceni-Concordia Chiajna II result
Seria 5
27.03.2015 Arieşul 1907 2 - 1 Sănătatea Cluj
  • Arieşul 1907-Sănătatea Cluj result
Seria 2
27.03.2015 Înainte Modelu 7 - 0 Callatis 2012
  • Înainte Modelu-Callatis 2012 result
27.03.2015 Tunari 4 - 1 Dinamo Bucureşti II
  • Tunari-Dinamo Bucureşti II result
27.03.2015 Gloria Popești-Leordeni 2 - 3 Juventus Bucureşti
  • Gloria Popești-Leordeni-Juventus Bucureşti result
Seria 1
27.03.2015 Paşcani 1 - 2 Ştiinţa Miroslava
  • Paşcani-Ştiinţa Miroslava result
27.03.2015 Petrotub Roman 3 - 2 Ceahlăul II
  • Petrotub Roman-Ceahlăul II result
27.03.2015 Cetatea Târgu Neamţ 4 - 0 Sporting Lieşti
  • Cetatea Târgu Neamţ-Sporting Lieşti result
27.03.2015 Aerostar Bacău 3 - 1 Zagon
  • Aerostar Bacău-Zagon result
Seria 3
27.03.2015 Chindia Târgovişte 6 - 0 Vişina Nouă
  • Chindia Târgovişte-Vişina Nouă result
Seria 5
21.03.2015 Gloria Progresul 1 - 1 Sânmartin
  • Gloria Progresul-Sânmartin result
Seria 3
21.03.2015 Vişina Nouă 2 - 1 CN Dinicu Golescu
  • Vişina Nouă-CN Dinicu Golescu result
21.03.2015 FCM Târgovişte 1 - 0 Urban Titu
  • FCM Târgovişte-Urban Titu result
Seria 4
21.03.2015 Naţional Sebiş 3 - 0 Minerul Mehedinţi
  • Naţional Sebiş-Minerul Mehedinţi result
21.03.2015 Hunedoara 0 - 0 Ineu
  • Hunedoara-Ineu result
Seria 3
21.03.2015 Concordia Chiajna II 2 - 1 Ştefăneşti
  • Concordia Chiajna II-Ştefăneşti result
Seria 2
21.03.2015 Viitorul Axintele 4 - 0 Tunari
  • Viitorul Axintele-Tunari result
21.03.2015 Dunărea Călăraşi 3 - 0 Oţelul II
  • Dunărea Călăraşi-Oţelul II result
21.03.2015 Juventus Bucureşti 3 - 1 Metalosport Galaţi
  • Juventus Bucureşti-Metalosport Galaţi result
Seria 1
21.03.2015 Bucovina Pojorâta 0 - 3 Petrotub Roman
  • Bucovina Pojorâta-Petrotub Roman result
21.03.2015 Sporting Lieşti 0 - 2 Sepsi
  • Sporting Lieşti-Sepsi result
21.03.2015 Ştiinţa Miroslava 3 - 1 Aerostar Bacău
  • Ştiinţa Miroslava-Aerostar Bacău result
Seria 5
20.03.2015 Sănătatea Cluj 0 - 2 Unirea Jucu
  • Sănătatea Cluj-Unirea Jucu result
20.03.2015 Oşorhei 0 - 2 Iernut
  • Oşorhei-Iernut result
Seria 4
20.03.2015 Filiaşi 1 - 1 Millenium Giarmata
  • Filiaşi-Millenium Giarmata result
20.03.2015 Viitorul Municipal 1 - 1 Minerul Motru
  • Viitorul Municipal-Minerul Motru result
Seria 5
20.03.2015 Unirea Dej 2 - 3 CSM Sighet
  • Unirea Dej-CSM Sighet result
20.03.2015 Avântul Reghin 1 - 0 Industria Galda
  • Avântul Reghin-Industria Galda result
20.03.2015 Zalău 3 - 3 FCM Baia Mare
  • Zalău-FCM Baia Mare result
Seria 3
20.03.2015 Astra II 0 - 0 Sporting Roşiori
  • Astra II-Sporting Roşiori result
20.03.2015 SCM Argeşul Piteşti 1 - 0 Inter Clinceni
  • SCM Argeşul Piteşti-Inter Clinceni result
20.03.2015 Afumaţi 0 - 0 Podari
  • Afumaţi-Podari result
Seria 4
20.03.2015 Pandurii Târgu Jiu II 0 - 1 UTA Bătrâna Doamnă
  • Pandurii Târgu Jiu II-UTA Bătrâna Doamnă result
20.03.2015 Vulturii Lugoj 1 - 0 Nuova Mama Mia
  • Vulturii Lugoj-Nuova Mama Mia result
Seria 5
20.03.2015 Metalurgistul Cugir 1 - 0 Arieşul 1907
  • Metalurgistul Cugir-Arieşul 1907 result
Seria 2
20.03.2015 Voinţa Snagov 2 - 2 Înainte Modelu
  • Voinţa Snagov-Înainte Modelu result
20.03.2015 Metaloglobus 3 - 1 Delta Dobrogea
  • Metaloglobus-Delta Dobrogea result
20.03.2015 Callatis 2012 1 - 1 Gloria Popești-Leordeni
  • Callatis 2012-Gloria Popești-Leordeni result
Seria 1
20.03.2015 Ceahlăul II 1 - 1 Paşcani
  • Ceahlăul II-Paşcani result
20.03.2015 Bucovina Rădăuţi 0 - 0 Csikszereda
  • Bucovina Rădăuţi-Csikszereda result
20.03.2015 Zagon 1 - 2 Cetatea Târgu Neamţ
  • Zagon-Cetatea Târgu Neamţ result
Seria 3
20.03.2015 Atletic Bradu 1 - 3 Chindia Târgovişte
  • Atletic Bradu-Chindia Târgovişte result
Seria 2
20.03.2015 Dinamo Bucureşti II 1 - 0 Viitorul Domneşti
  • Dinamo Bucureşti II-Viitorul Domneşti result
Seria 5
14.03.2015 Gloria Progresul 0 - 2 Zalău
  • Gloria Progresul-Zalău result
14.03.2015 Industria Galda 1 - 1 Sănătatea Cluj
  • Industria Galda-Sănătatea Cluj result
Seria 4
14.03.2015 UTA Bătrâna Doamnă 3 - 1 Viitorul Municipal
  • UTA Bătrâna Doamnă-Viitorul Municipal result
Seria 5
14.03.2015 CSM Sighet 2 - 0 Avântul Reghin
  • CSM Sighet-Avântul Reghin result
14.03.2015 Unirea Jucu 0 - 0 Metalurgistul Cugir
  • Unirea Jucu-Metalurgistul Cugir result
14.03.2015 Iernut 1 - 0 FCM Baia Mare
  • Iernut-FCM Baia Mare result
Seria 3
14.03.2015 Ştefăneşti 1 - 1 SCM Argeşul Piteşti
  • Ştefăneşti-SCM Argeşul Piteşti result
14.03.2015 Podari 1 - 2 Urban Titu
  • Podari-Urban Titu result
Seria 4
14.03.2015 Ineu 2 - 1 Nuova Mama Mia
  • Ineu-Nuova Mama Mia result
Seria 3
14.03.2015 Sporting Roşiori 0 - 0 Concordia Chiajna II
  • Sporting Roşiori-Concordia Chiajna II result
14.03.2015 CN Dinicu Golescu 0 - 0 Atletic Bradu
  • CN Dinicu Golescu-Atletic Bradu result
Seria 2
14.03.2015 Oţelul II 0 - 3 Metaloglobus
  • Oţelul II-Metaloglobus result
14.03.2015 Delta Dobrogea 0 - 0 Juventus Bucureşti
  • Delta Dobrogea-Juventus Bucureşti result
14.03.2015 Metalosport Galaţi 1 - 1 Gloria Popești-Leordeni
  • Metalosport Galaţi-Gloria Popești-Leordeni result
Seria 1
14.03.2015 Sepsi 4 - 0 Zagon
  • Sepsi-Zagon result
Seria 2
14.03.2015 Viitorul Domneşti 2 - 1 Viitorul Axintele
  • Viitorul Domneşti-Viitorul Axintele result
Seria 4
13.03.2015 Filiaşi 2 - 1 Vulturii Lugoj
  • Filiaşi-Vulturii Lugoj result
13.03.2015 Minerul Mehedinţi 0 - 3 Pandurii Târgu Jiu II
  • Minerul Mehedinţi-Pandurii Târgu Jiu II result
Seria 5
13.03.2015 Sânmartin 4 - 1 Unirea Dej
  • Sânmartin-Unirea Dej result
Seria 3
13.03.2015 Astra II 2 - 1 FCM Târgovişte
  • Astra II-FCM Târgovişte result
13.03.2015 Inter Clinceni 5 - 0 Vişina Nouă
  • Inter Clinceni-Vişina Nouă result
Seria 4
13.03.2015 Millenium Giarmata 0 - 3 Naţional Sebiş
  • Millenium Giarmata-Naţional Sebiş result
13.03.2015 Ştiinţa Turceni 1 - 2 Hunedoara
  • Ştiinţa Turceni-Hunedoara result
Seria 5
13.03.2015 Arieşul 1907 1 - 1 Oşorhei
  • Arieşul 1907-Oşorhei result
Seria 2
13.03.2015 Voinţa Snagov 0 - 1 Callatis 2012
  • Voinţa Snagov-Callatis 2012 result
13.03.2015 Înainte Modelu 1 - 0 Dinamo Bucureşti II
  • Înainte Modelu-Dinamo Bucureşti II result
13.03.2015 Tunari 1 - 1 Dunărea Călăraşi
  • Tunari-Dunărea Călăraşi result
Seria 1
13.03.2015 Ceahlăul II 1 - 2 Ştiinţa Miroslava
  • Ceahlăul II-Ştiinţa Miroslava result
13.03.2015 Paşcani 0 - 2 Bucovina Pojorâta
  • Paşcani-Bucovina Pojorâta result
13.03.2015 Petrotub Roman 4 - 0 Bucovina Rădăuţi
  • Petrotub Roman-Bucovina Rădăuţi result
13.03.2015 Cetatea Târgu Neamţ 1 - 0 Aerostar Bacău
  • Cetatea Târgu Neamţ-Aerostar Bacău result
Seria 3
13.03.2015 Chindia Târgovişte 0 - 1 Afumaţi
  • Chindia Târgovişte-Afumaţi result
07.03.2015 Vişina Nouă 0 - 2 Ştefăneşti
  • Vişina Nouă-Ştefăneşti result
07.03.2015 FCM Târgovişte 1 - 1 Podari
  • FCM Târgovişte-Podari result
Seria 4
07.03.2015 Naţional Sebiş 0 - 0 Filiaşi
  • Naţional Sebiş-Filiaşi result
07.03.2015 Hunedoara 0 - 1 Minerul Motru
  • Hunedoara-Minerul Motru result
Seria 3
07.03.2015 Concordia Chiajna II 4 - 1 Astra II
  • Concordia Chiajna II-Astra II result
Seria 5
07.03.2015 FCM Baia Mare 2 - 0 Arieşul 1907
  • FCM Baia Mare-Arieşul 1907 result
Seria 2
07.03.2015 Viitorul Axintele 1 - 0 Înainte Modelu
  • Viitorul Axintele-Înainte Modelu result
07.03.2015 Metaloglobus 4 - 2 Tunari
  • Metaloglobus-Tunari result
07.03.2015 Juventus Bucureşti 3 - 0 Oţelul II
  • Juventus Bucureşti-Oţelul II result
Seria 1
07.03.2015 Bucovina Pojorâta 2 - 0 Ceahlăul II
  • Bucovina Pojorâta-Ceahlăul II result
07.03.2015 Sporting Lieşti 2 - 1 Csikszereda
  • Sporting Lieşti-Csikszereda result
07.03.2015 Ştiinţa Miroslava 0 - 0 Cetatea Târgu Neamţ
  • Ştiinţa Miroslava-Cetatea Târgu Neamţ result
Seria 2
07.03.2015 Dunărea Călăraşi 6 - 0 Viitorul Domneşti
  • Dunărea Călăraşi-Viitorul Domneşti result
Seria 5
06.03.2015 Sănătatea Cluj 1 - 2 CSM Sighet
  • Sănătatea Cluj-CSM Sighet result
06.03.2015 Oşorhei 1 - 0 Unirea Jucu
  • Oşorhei-Unirea Jucu result
Seria 4
06.03.2015 Viitorul Municipal 3 - 0 Minerul Mehedinţi
  • Viitorul Municipal-Minerul Mehedinţi result
Seria 5
06.03.2015 Unirea Dej 3 - 0 Gloria Progresul
  • Unirea Dej-Gloria Progresul result
06.03.2015 Avântul Reghin 1 - 0 Sânmartin
  • Avântul Reghin-Sânmartin result
06.03.2015 Metalurgistul Cugir 3 - 2 Industria Galda
  • Metalurgistul Cugir-Industria Galda result
06.03.2015 Zalău 8 - 1 Iernut
  • Zalău-Iernut result
Seria 3
06.03.2015 SCM Argeşul Piteşti 1 - 1 Sporting Roşiori
  • SCM Argeşul Piteşti-Sporting Roşiori result
06.03.2015 Afumaţi 1 - 1 CN Dinicu Golescu
  • Afumaţi-CN Dinicu Golescu result
Seria 4
06.03.2015 Pandurii Târgu Jiu II 4 - 1 Millenium Giarmata
  • Pandurii Târgu Jiu II-Millenium Giarmata result
06.03.2015 Nuova Mama Mia 0 - 0 Ştiinţa Turceni
  • Nuova Mama Mia-Ştiinţa Turceni result
06.03.2015 Vulturii Lugoj 0 - 1 Ineu
  • Vulturii Lugoj-Ineu result
Seria 2
06.03.2015 Dinamo Bucureşti II 2 - 1 Voinţa Snagov
  • Dinamo Bucureşti II-Voinţa Snagov result
Seria 3
06.03.2015 Atletic Bradu 3 - 0 Inter Clinceni
  • Atletic Bradu-Inter Clinceni result
Seria 2
06.03.2015 Gloria Popești-Leordeni 2 - 1 Delta Dobrogea
  • Gloria Popești-Leordeni-Delta Dobrogea result
06.03.2015 Callatis 2012 0 - 2 Metalosport Galaţi
  • Callatis 2012-Metalosport Galaţi result
Seria 1
06.03.2015 Bucovina Rădăuţi 3 - 1 Paşcani
  • Bucovina Rădăuţi-Paşcani result
06.03.2015 Aerostar Bacău 1 - 0 Sepsi
  • Aerostar Bacău-Sepsi result
Seria 3
06.03.2015 Urban Titu 0 - 2 Chindia Târgovişte
  • Urban Titu-Chindia Târgovişte result
Seria 5
22.11.2014 Metalurgistul Cugir 0 - 2 CSM Sighet
  • Metalurgistul Cugir-CSM Sighet result
22.11.2014 Avântul Reghin 1 - 1 Gloria Progresul
  • Avântul Reghin-Gloria Progresul result
Seria 3
22.11.2014 Vişina Nouă 3 - 2 Sporting Roşiori
  • Vişina Nouă-Sporting Roşiori result
Seria 4
22.11.2014 Ineu 2 - 0 Ştiinţa Turceni
  • Ineu-Ştiinţa Turceni result
22.11.2014 Hunedoara 2 - 4 UTA Bătrâna Doamnă
  • Hunedoara-UTA Bătrâna Doamnă result
Seria 3
22.11.2014 FCM Târgovişte 0 - 3 Concordia Chiajna II
  • FCM Târgovişte-Concordia Chiajna II result
Seria 5
22.11.2014 Iernut 0 - 1 Arieşul 1907
  • Iernut-Arieşul 1907 result
Seria 2
22.11.2014 Metalosport Galaţi 0 - 1 Delta Dobrogea
  • Metalosport Galaţi-Delta Dobrogea result
22.11.2014 Juventus Bucureşti 0 - 2 Tunari
  • Juventus Bucureşti-Tunari result
22.11.2014 Viitorul Axintele 3 - 0 Voinţa Snagov
  • Viitorul Axintele-Voinţa Snagov result
Seria 1
22.11.2014 Ştiinţa Miroslava 1 - 2 Bucovina Pojorâta
  • Ştiinţa Miroslava-Bucovina Pojorâta result
Seria 3
22.11.2014 Podari 0 - 1 Chindia Târgovişte
  • Podari-Chindia Târgovişte result
Seria 5
21.11.2014 Oşorhei 2 - 0 Industria Galda
  • Oşorhei-Industria Galda result
21.11.2014 Sănătatea Cluj 0 - 1 Sânmartin
  • Sănătatea Cluj-Sânmartin result
Seria 4
21.11.2014 Viitorul Municipal 1 - 1 Millenium Giarmata
  • Viitorul Municipal-Millenium Giarmata result
Seria 5
21.11.2014 FCM Baia Mare 2 - 0 Unirea Jucu
  • FCM Baia Mare-Unirea Jucu result
21.11.2014 Zalău 3 - 0 Unirea Dej
  • Zalău-Unirea Dej result
Seria 3
21.11.2014 Urban Titu 0 - 1 CN Dinicu Golescu
  • Urban Titu-CN Dinicu Golescu result
21.11.2014 Afumaţi 3 - 2 Inter Clinceni
  • Afumaţi-Inter Clinceni result
21.11.2014 SCM Argeşul Piteşti 7 - 2 Astra II
  • SCM Argeşul Piteşti-Astra II result
Seria 4
21.11.2014 Nuova Mama Mia 5 - 1 Minerul Motru
  • Nuova Mama Mia-Minerul Motru result
21.11.2014 Pandurii Târgu Jiu II 0 - 0 Filiaşi
  • Pandurii Târgu Jiu II-Filiaşi result
21.11.2014 Vulturii Lugoj 0 - 2 Naţional Sebiş
  • Vulturii Lugoj-Naţional Sebiş result
Seria 3
21.11.2014 Atletic Bradu 2 - 2 Ştefăneşti
  • Atletic Bradu-Ştefăneşti result
Seria 2
21.11.2014 Gloria Popești-Leordeni 4 - 2 Oţelul II
  • Gloria Popești-Leordeni-Oţelul II result
21.11.2014 Dunărea Călăraşi 7 - 0 Înainte Modelu
  • Dunărea Călăraşi-Înainte Modelu result
21.11.2014 Callatis 2012 0 - 2 Dinamo Bucureşti II
  • Callatis 2012-Dinamo Bucureşti II result
Seria 1
21.11.2014 Cetatea Târgu Neamţ 1 - 1 Sepsi
  • Cetatea Târgu Neamţ-Sepsi result
21.11.2014 Zagon 0 - 2 Csikszereda
  • Zagon-Csikszereda result
21.11.2014 Sporting Lieşti 1 - 1 Petrotub Roman
  • Sporting Lieşti-Petrotub Roman result
21.11.2014 Bucovina Rădăuţi 2 - 0 Ceahlăul II
  • Bucovina Rădăuţi-Ceahlăul II result
Seria 2
21.11.2014 Metaloglobus 2 - 2 Viitorul Domneşti
  • Metaloglobus-Viitorul Domneşti result
Seria 5
15.11.2014 Industria Galda 2 - 1 FCM Baia Mare
  • Industria Galda-FCM Baia Mare result
15.11.2014 Gloria Progresul 1 - 1 Sănătatea Cluj
  • Gloria Progresul-Sănătatea Cluj result
Seria 4
15.11.2014 UTA Bătrâna Doamnă 2 - 2 Nuova Mama Mia
  • UTA Bătrâna Doamnă-Nuova Mama Mia result
15.11.2014 Filiaşi 3 - 1 Viitorul Municipal
  • Filiaşi-Viitorul Municipal result
Seria 5
15.11.2014 Unirea Jucu 3 - 0 Iernut
  • Unirea Jucu-Iernut result
15.11.2014 CSM Sighet 0 - 0 Oşorhei
  • CSM Sighet-Oşorhei result
15.11.2014 Sânmartin 2 - 0 Metalurgistul Cugir
  • Sânmartin-Metalurgistul Cugir result
Seria 3
15.11.2014 CN Dinicu Golescu 0 - 1 Podari
  • CN Dinicu Golescu-Podari result
15.11.2014 Inter Clinceni 1 - 0 Urban Titu
  • Inter Clinceni-Urban Titu result
15.11.2014 Ştefăneşti 1 - 1 Afumaţi
  • Ştefăneşti-Afumaţi result
Seria 4
15.11.2014 Ştiinţa Turceni 0 - 1 Vulturii Lugoj
  • Ştiinţa Turceni-Vulturii Lugoj result
15.11.2014 Naţional Sebiş 2 - 0 Pandurii Târgu Jiu II
  • Naţional Sebiş-Pandurii Târgu Jiu II result
Seria 3
15.11.2014 Concordia Chiajna II 0 - 3 SCM Argeşul Piteşti
  • Concordia Chiajna II-SCM Argeşul Piteşti result
Seria 2
15.11.2014 Delta Dobrogea 5 - 0 Callatis 2012
  • Delta Dobrogea-Callatis 2012 result
15.11.2014 Oţelul II 3 - 0 Metalosport Galaţi
  • Oţelul II-Metalosport Galaţi result
15.11.2014 Voinţa Snagov 0 - 1 Dunărea Călăraşi
  • Voinţa Snagov-Dunărea Călăraşi result
Seria 1
15.11.2014 Sepsi 2 - 1 Ştiinţa Miroslava
  • Sepsi-Ştiinţa Miroslava result
15.11.2014 Csikszereda 2 - 3 Aerostar Bacău
  • Csikszereda-Aerostar Bacău result
15.11.2014 Petrotub Roman 1 - 1 Zagon
  • Petrotub Roman-Zagon result
15.11.2014 Bucovina Pojorâta 3 - 2 Bucovina Rădăuţi
  • Bucovina Pojorâta-Bucovina Rădăuţi result
Seria 2
15.11.2014 Viitorul Domneşti 0 - 5 Juventus Bucureşti
  • Viitorul Domneşti-Juventus Bucureşti result
Seria 4
14.11.2014 Minerul Mehedinţi 1 - 2 Hunedoara
  • Minerul Mehedinţi-Hunedoara result
Seria 5
14.11.2014 Unirea Dej 0 - 0 Avântul Reghin
  • Unirea Dej-Avântul Reghin result
Seria 3
14.11.2014 Astra II 2 - 1 Vişina Nouă
  • Astra II-Vişina Nouă result
Seria 4
14.11.2014 Minerul Motru 1 - 2 Ineu
  • Minerul Motru-Ineu result
Seria 2
14.11.2014 Dinamo Bucureşti II 3 - 0 Viitorul Axintele
  • Dinamo Bucureşti II-Viitorul Axintele result
Seria 3
14.11.2014 Sporting Roşiori 1 - 1 Atletic Bradu
  • Sporting Roşiori-Atletic Bradu result
Seria 5
14.11.2014 Arieşul 1907 0 - 1 Zalău
  • Arieşul 1907-Zalău result
Seria 2
14.11.2014 Tunari 2 - 0 Gloria Popești-Leordeni
  • Tunari-Gloria Popești-Leordeni result
14.11.2014 Înainte Modelu 1 - 0 Metaloglobus
  • Înainte Modelu-Metaloglobus result
Seria 1
14.11.2014 Paşcani 6 - 0 Sporting Lieşti
  • Paşcani-Sporting Lieşti result
Seria 3
14.11.2014 Chindia Târgovişte 4 - 1 FCM Târgovişte
  • Chindia Târgovişte-FCM Târgovişte result
Seria 5
08.11.2014 Iernut 2 - 3 Industria Galda
  • Iernut-Industria Galda result
08.11.2014 Metalurgistul Cugir 3 - 2 Gloria Progresul
  • Metalurgistul Cugir-Gloria Progresul result
Seria 3
08.11.2014 Podari 1 - 0 Inter Clinceni
  • Podari-Inter Clinceni result
08.11.2014 FCM Târgovişte 0 - 3 SCM Argeşul Piteşti
  • FCM Târgovişte-SCM Argeşul Piteşti result
Seria 4
08.11.2014 Ştiinţa Turceni 1 - 1 Minerul Motru
  • Ştiinţa Turceni-Minerul Motru result
08.11.2014 Ineu 0 - 4 UTA Bătrâna Doamnă
  • Ineu-UTA Bătrâna Doamnă result
08.11.2014 Hunedoara 0 - 2 Millenium Giarmata
  • Hunedoara-Millenium Giarmata result
Seria 3
08.11.2014 Vişina Nouă 2 - 1 Concordia Chiajna II
  • Vişina Nouă-Concordia Chiajna II result
Seria 2
08.11.2014 Delta Dobrogea 6 - 0 Oţelul II
  • Delta Dobrogea-Oţelul II result
08.11.2014 Metalosport Galaţi 0 - 3 Tunari
  • Metalosport Galaţi-Tunari result
08.11.2014 Juventus Bucureşti 4 - 0 Înainte Modelu
  • Juventus Bucureşti-Înainte Modelu result
Seria 1
08.11.2014 Sporting Lieşti 4 - 0 Ceahlăul II
  • Sporting Lieşti-Ceahlăul II result
08.11.2014 Ştiinţa Miroslava 1 - 0 Bucovina Rădăuţi
  • Ştiinţa Miroslava-Bucovina Rădăuţi result
Seria 5
07.11.2014 Oşorhei 2 - 1 Sânmartin
  • Oşorhei-Sânmartin result
07.11.2014 Sănătatea Cluj 2 - 0 Unirea Dej
  • Sănătatea Cluj-Unirea Dej result
Seria 4
07.11.2014 Viitorul Municipal 0 - 2 Naţional Sebiş
  • Viitorul Municipal-Naţional Sebiş result
Seria 5
07.11.2014 FCM Baia Mare 2 - 0 CSM Sighet
  • FCM Baia Mare-CSM Sighet result
07.11.2014 Zalău 2 - 0 Avântul Reghin
  • Zalău-Avântul Reghin result
Seria 3
07.11.2014 Urban Titu 2 - 1 Ştefăneşti
  • Urban Titu-Ştefăneşti result
07.11.2014 Afumaţi 1 - 0 Sporting Roşiori
  • Afumaţi-Sporting Roşiori result
Seria 4
07.11.2014 Nuova Mama Mia 4 - 0 Minerul Mehedinţi
  • Nuova Mama Mia-Minerul Mehedinţi result
07.11.2014 Vulturii Lugoj 1 - 0 Pandurii Târgu Jiu II
  • Vulturii Lugoj-Pandurii Târgu Jiu II result
Seria 3
07.11.2014 Atletic Bradu 6 - 0 Astra II
  • Atletic Bradu-Astra II result
Seria 5
07.11.2014 Arieşul 1907 0 - 0 Unirea Jucu
  • Arieşul 1907-Unirea Jucu result
Seria 2
07.11.2014 Metaloglobus 2 - 0 Voinţa Snagov
  • Metaloglobus-Voinţa Snagov result
07.11.2014 Dunărea Călăraşi 1 - 1 Dinamo Bucureşti II
  • Dunărea Călăraşi-Dinamo Bucureşti II result
07.11.2014 Callatis 2012 0 - 2 Viitorul Axintele
  • Callatis 2012-Viitorul Axintele result
Seria 1
07.11.2014 Cetatea Târgu Neamţ 2 - 0 Csikszereda
  • Cetatea Târgu Neamţ-Csikszereda result
07.11.2014 Aerostar Bacău 4 - 2 Petrotub Roman
  • Aerostar Bacău-Petrotub Roman result
07.11.2014 Zagon 1 - 2 Paşcani
  • Zagon-Paşcani result
Seria 3
07.11.2014 Chindia Târgovişte 1 - 0 CN Dinicu Golescu
  • Chindia Târgovişte-CN Dinicu Golescu result
Seria 2
07.11.2014 Gloria Popești-Leordeni 4 - 1 Viitorul Domneşti
  • Gloria Popești-Leordeni-Viitorul Domneşti result
Seria 5
01.11.2014 Gloria Progresul 2 - 1 Oşorhei
  • Gloria Progresul-Oşorhei result
Seria 4
01.11.2014 UTA Bătrâna Doamnă 4 - 1 Ştiinţa Turceni
  • UTA Bătrâna Doamnă-Ştiinţa Turceni result
01.11.2014 Filiaşi 2 - 0 Hunedoara
  • Filiaşi-Hunedoara result
Seria 5
01.11.2014 Unirea Jucu 1 - 1 Zalău
  • Unirea Jucu-Zalău result
01.11.2014 CSM Sighet 3 - 1 Iernut
  • CSM Sighet-Iernut result
01.11.2014 Sânmartin 1 - 1 FCM Baia Mare
  • Sânmartin-FCM Baia Mare result
01.11.2014 Avântul Reghin 1 - 0 Sănătatea Cluj
  • Avântul Reghin-Sănătatea Cluj result
Seria 3
01.11.2014 CN Dinicu Golescu 1 - 1 FCM Târgovişte
  • CN Dinicu Golescu-FCM Târgovişte result
01.11.2014 Ştefăneşti 2 - 1 Podari
  • Ştefăneşti-Podari result
01.11.2014 Sporting Roşiori 4 - 0 Urban Titu
  • Sporting Roşiori-Urban Titu result
01.11.2014 Concordia Chiajna II 2 - 2 Atletic Bradu
  • Concordia Chiajna II-Atletic Bradu result
Seria 5
01.11.2014 Industria Galda 2 - 1 Arieşul 1907
  • Industria Galda-Arieşul 1907 result
Seria 2
01.11.2014 Oţelul II 5 - 0 Callatis 2012
  • Oţelul II-Callatis 2012 result
01.11.2014 Voinţa Snagov 1 - 2 Juventus Bucureşti
  • Voinţa Snagov-Juventus Bucureşti result
01.11.2014 Viitorul Axintele 1 - 3 Dunărea Călăraşi
  • Viitorul Axintele-Dunărea Călăraşi result
Seria 1
01.11.2014 Petrotub Roman 3 - 0 Cetatea Târgu Neamţ
  • Petrotub Roman-Cetatea Târgu Neamţ result
01.11.2014 Bucovina Pojorâta 4 - 1 Sporting Lieşti
  • Bucovina Pojorâta-Sporting Lieşti result
Seria 2
01.11.2014 Viitorul Domneşti 2 - 2 Metalosport Galaţi
  • Viitorul Domneşti-Metalosport Galaţi result
Seria 4
31.10.2014 Minerul Mehedinţi 0 - 2 Ineu
  • Minerul Mehedinţi-Ineu result
Seria 5
31.10.2014 Unirea Dej 0 - 0 Metalurgistul Cugir
  • Unirea Dej-Metalurgistul Cugir result
Seria 3
31.10.2014 Astra II 0 - 4 Afumaţi
  • Astra II-Afumaţi result
31.10.2014 SCM Argeşul Piteşti 3 - 2 Vişina Nouă
  • SCM Argeşul Piteşti-Vişina Nouă result
Seria 4
31.10.2014 Minerul Motru 0 - 0 Vulturii Lugoj
  • Minerul Motru-Vulturii Lugoj result
31.10.2014 Millenium Giarmata 1 - 2 Nuova Mama Mia
  • Millenium Giarmata-Nuova Mama Mia result
31.10.2014 Pandurii Târgu Jiu II 4 - 3 Viitorul Municipal
  • Pandurii Târgu Jiu II-Viitorul Municipal result
Seria 2
31.10.2014 Dinamo Bucureşti II 2 - 0 Metaloglobus
  • Dinamo Bucureşti II-Metaloglobus result
31.10.2014 Tunari 1 - 3 Delta Dobrogea
  • Tunari-Delta Dobrogea result
31.10.2014 Înainte Modelu 1 - 1 Gloria Popești-Leordeni
  • Înainte Modelu-Gloria Popești-Leordeni result
Seria 1
31.10.2014 Csikszereda 0 - 3 Sepsi
  • Csikszereda-Sepsi result
31.10.2014 Paşcani 1 - 1 Aerostar Bacău
  • Paşcani-Aerostar Bacău result
31.10.2014 Ceahlăul II 1 - 1 Zagon
  • Ceahlăul II-Zagon result
Seria 3
31.10.2014 Inter Clinceni 0 - 1 Chindia Târgovişte
  • Inter Clinceni-Chindia Târgovişte result
Seria 5
25.10.2014 Unirea Jucu 4 - 3 Industria Galda
  • Unirea Jucu-Industria Galda result
25.10.2014 Iernut 2 - 1 Sânmartin
  • Iernut-Sânmartin result
25.10.2014 Metalurgistul Cugir 5 - 0 Avântul Reghin
  • Metalurgistul Cugir-Avântul Reghin result
Seria 3
25.10.2014 CN Dinicu Golescu 2 - 1 Inter Clinceni
  • CN Dinicu Golescu-Inter Clinceni result
25.10.2014 Podari 1 - 1 Sporting Roşiori
  • Podari-Sporting Roşiori result
25.10.2014 FCM Târgovişte 0 - 5 Vişina Nouă
  • FCM Târgovişte-Vişina Nouă result
Seria 4
25.10.2014 Ştiinţa Turceni 2 - 0 Minerul Mehedinţi
  • Ştiinţa Turceni-Minerul Mehedinţi result
25.10.2014 Ineu 0 - 2 Millenium Giarmata
  • Ineu-Millenium Giarmata result
25.10.2014 Hunedoara 0 - 2 Naţional Sebiş
  • Hunedoara-Naţional Sebiş result
Seria 2
25.10.2014 Oţelul II 1 - 2 Tunari
  • Oţelul II-Tunari result
25.10.2014 Metalosport Galaţi 1 - 2 Înainte Modelu
  • Metalosport Galaţi-Înainte Modelu result
25.10.2014 Juventus Bucureşti 3 - 1 Dinamo Bucureşti II
  • Juventus Bucureşti-Dinamo Bucureşti II result
Seria 1
25.10.2014 Sepsi 0 - 1 Petrotub Roman
  • Sepsi-Petrotub Roman result
25.10.2014 Sporting Lieşti 2 - 3 Bucovina Rădăuţi
  • Sporting Lieşti-Bucovina Rădăuţi result
Seria 2
25.10.2014 Delta Dobrogea 4 - 0 Viitorul Domneşti
  • Delta Dobrogea-Viitorul Domneşti result
Seria 5
24.10.2014 Oşorhei 4 - 0 Unirea Dej
  • Oşorhei-Unirea Dej result
24.10.2014 FCM Baia Mare 1 - 0 Gloria Progresul
  • FCM Baia Mare-Gloria Progresul result
24.10.2014 Zalău 5 - 2 Sănătatea Cluj
  • Zalău-Sănătatea Cluj result
Seria 3
24.10.2014 Urban Titu 3 - 0 Astra II
  • Urban Titu-Astra II result
Seria 4
24.10.2014 Minerul Motru 2 - 3 UTA Bătrâna Doamnă
  • Minerul Motru-UTA Bătrâna Doamnă result
24.10.2014 Nuova Mama Mia 3 - 1 Filiaşi
  • Nuova Mama Mia-Filiaşi result
24.10.2014 Vulturii Lugoj 1 - 0 Viitorul Municipal
  • Vulturii Lugoj-Viitorul Municipal result
Seria 3
24.10.2014 Afumaţi 0 - 1 Concordia Chiajna II
  • Afumaţi-Concordia Chiajna II result
24.10.2014 Atletic Bradu 2 - 4 SCM Argeşul Piteşti
  • Atletic Bradu-SCM Argeşul Piteşti result
Seria 5
24.10.2014 Arieşul 1907 2 - 0 CSM Sighet
  • Arieşul 1907-CSM Sighet result
Seria 2
24.10.2014 Gloria Popești-Leordeni 3 - 2 Voinţa Snagov
  • Gloria Popești-Leordeni-Voinţa Snagov result
24.10.2014 Metaloglobus 0 - 2 Viitorul Axintele
  • Metaloglobus-Viitorul Axintele result
24.10.2014 Callatis 2012 0 - 3 Dunărea Călăraşi
  • Callatis 2012-Dunărea Călăraşi result
Seria 1
24.10.2014 Cetatea Târgu Neamţ 1 - 1 Paşcani
  • Cetatea Târgu Neamţ-Paşcani result
24.10.2014 Aerostar Bacău 3 - 1 Ceahlăul II
  • Aerostar Bacău-Ceahlăul II result
24.10.2014 Zagon 0 - 3 Bucovina Pojorâta
  • Zagon-Bucovina Pojorâta result
Seria 3
24.10.2014 Chindia Târgovişte 1 - 0 Ştefăneşti
  • Chindia Târgovişte-Ştefăneşti result
Seria 5
18.10.2014 Industria Galda 1 - 1 Zalău
  • Industria Galda-Zalău result
18.10.2014 Gloria Progresul 3 - 2 Iernut
  • Gloria Progresul-Iernut result
Seria 4
18.10.2014 UTA Bătrâna Doamnă 3 - 0 Vulturii Lugoj
  • UTA Bătrâna Doamnă-Vulturii Lugoj result
18.10.2014 Filiaşi 3 - 1 Ineu
  • Filiaşi-Ineu result
Seria 5
18.10.2014 CSM Sighet 2 - 0 Unirea Jucu
  • CSM Sighet-Unirea Jucu result
18.10.2014 Avântul Reghin 0 - 1 Oşorhei
  • Avântul Reghin-Oşorhei result
Seria 3
18.10.2014 Ştefăneşti 1 - 1 CN Dinicu Golescu
  • Ştefăneşti-CN Dinicu Golescu result
Seria 4
18.10.2014 Naţional Sebiş 1 - 1 Nuova Mama Mia
  • Naţional Sebiş-Nuova Mama Mia result
Seria 3
18.10.2014 Vişina Nouă 4 - 2 Atletic Bradu
  • Vişina Nouă-Atletic Bradu result
Seria 5
18.10.2014 Sânmartin 3 - 2 Arieşul 1907
  • Sânmartin-Arieşul 1907 result
Seria 2
18.10.2014 Voinţa Snagov 5 - 5 Metalosport Galaţi
  • Voinţa Snagov-Metalosport Galaţi result
18.10.2014 Viitorul Axintele 1 - 1 Juventus Bucureşti
  • Viitorul Axintele-Juventus Bucureşti result
Seria 1
18.10.2014 Csikszereda 1 - 2 Ştiinţa Miroslava
  • Csikszereda-Ştiinţa Miroslava result
18.10.2014 Bucovina Pojorâta 3 - 0 Aerostar Bacău
  • Bucovina Pojorâta-Aerostar Bacău result
18.10.2014 Bucovina Rădăuţi 1 - 1 Zagon
  • Bucovina Rădăuţi-Zagon result
Seria 3
18.10.2014 Sporting Roşiori 2 - 1 Chindia Târgovişte
  • Sporting Roşiori-Chindia Târgovişte result
Seria 2
18.10.2014 Viitorul Domneşti 1 - 1 Oţelul II
  • Viitorul Domneşti-Oţelul II result
Seria 5
17.10.2014 Sănătatea Cluj 1 - 5 Metalurgistul Cugir
  • Sănătatea Cluj-Metalurgistul Cugir result
Seria 4
17.10.2014 Minerul Mehedinţi 2 - 1 Minerul Motru
  • Minerul Mehedinţi-Minerul Motru result
Seria 5
17.10.2014 Unirea Dej 0 - 1 FCM Baia Mare
  • Unirea Dej-FCM Baia Mare result
Seria 3
17.10.2014 Inter Clinceni 7 - 0 FCM Târgovişte
  • Inter Clinceni-FCM Târgovişte result
17.10.2014 Astra II 4 - 0 Podari
  • Astra II-Podari result
17.10.2014 SCM Argeşul Piteşti 2 - 1 Afumaţi
  • SCM Argeşul Piteşti-Afumaţi result
Seria 4
17.10.2014 Millenium Giarmata 2 - 0 Ştiinţa Turceni
  • Millenium Giarmata-Ştiinţa Turceni result
17.10.2014 Pandurii Târgu Jiu II 2 - 0 Hunedoara
  • Pandurii Târgu Jiu II-Hunedoara result
Seria 2
17.10.2014 Dinamo Bucureşti II 0 - 1 Gloria Popești-Leordeni
  • Dinamo Bucureşti II-Gloria Popești-Leordeni result
Seria 3
17.10.2014 Concordia Chiajna II 1 - 2 Urban Titu
  • Concordia Chiajna II-Urban Titu result
Seria 2
17.10.2014 Tunari 5 - 0 Callatis 2012
  • Tunari-Callatis 2012 result
17.10.2014 Înainte Modelu 2 - 2 Delta Dobrogea
  • Înainte Modelu-Delta Dobrogea result
17.10.2014 Dunărea Călăraşi 5 - 0 Metaloglobus
  • Dunărea Călăraşi-Metaloglobus result
Seria 1
17.10.2014 Paşcani 0 - 1 Sepsi
  • Paşcani-Sepsi result
17.10.2014 Ceahlăul II 1 - 3 Cetatea Târgu Neamţ
  • Ceahlăul II-Cetatea Târgu Neamţ result
Seria 3
14.10.2014 Inter Clinceni 1 - 1 Atletic Bradu
  • Inter Clinceni-Atletic Bradu result
Seria 5
11.10.2014 Industria Galda 1 - 1 CSM Sighet
  • Industria Galda-CSM Sighet result
Seria 4
11.10.2014 UTA Bătrâna Doamnă 3 - 0 Minerul Mehedinţi
  • UTA Bătrâna Doamnă-Minerul Mehedinţi result
Seria 5
11.10.2014 Unirea Jucu 0 - 1 Sânmartin
  • Unirea Jucu-Sânmartin result
11.10.2014 Iernut 3 - 2 Unirea Dej
  • Iernut-Unirea Dej result
Seria 3
11.10.2014 CN Dinicu Golescu 2 - 0 Sporting Roşiori
  • CN Dinicu Golescu-Sporting Roşiori result
Seria 4
11.10.2014 Ineu 0 - 2 Naţional Sebiş
  • Ineu-Naţional Sebiş result
11.10.2014 Hunedoara 0 - 0 Viitorul Municipal
  • Hunedoara-Viitorul Municipal result
Seria 3
11.10.2014 Podari 2 - 1 Concordia Chiajna II
  • Podari-Concordia Chiajna II result
11.10.2014 FCM Târgovişte 2 - 1 Atletic Bradu
  • FCM Târgovişte-Atletic Bradu result
Seria 2
11.10.2014 Oţelul II 1 - 4 Înainte Modelu
  • Oţelul II-Înainte Modelu result
11.10.2014 Delta Dobrogea 5 - 1 Voinţa Snagov
  • Delta Dobrogea-Voinţa Snagov result
11.10.2014 Metalosport Galaţi 2 - 3 Dinamo Bucureşti II
  • Metalosport Galaţi-Dinamo Bucureşti II result
11.10.2014 Juventus Bucureşti 0 - 0 Dunărea Călăraşi
  • Juventus Bucureşti-Dunărea Călăraşi result
11.10.2014 Callatis 2012 0 - 1 Metaloglobus
  • Callatis 2012-Metaloglobus result
Seria 1
11.10.2014 Csikszereda 3 - 1 Petrotub Roman
  • Csikszereda-Petrotub Roman result
11.10.2014 Sepsi 6 - 1 Ceahlăul II
  • Sepsi-Ceahlăul II result
11.10.2014 Ştiinţa Miroslava 2 - 1 Sporting Lieşti
  • Ştiinţa Miroslava-Sporting Lieşti result
Seria 5
10.10.2014 Oşorhei 5 - 0 Sănătatea Cluj
  • Oşorhei-Sănătatea Cluj result
10.10.2014 FCM Baia Mare 4 - 0 Avântul Reghin
  • FCM Baia Mare-Avântul Reghin result
10.10.2014 Zalău 0 - 1 Metalurgistul Cugir
  • Zalău-Metalurgistul Cugir result
Seria 3
10.10.2014 Inter Clinceni 2 - 0 Ştefăneşti
  • Inter Clinceni-Ştefăneşti result
10.10.2014 Urban Titu 1 - 1 SCM Argeşul Piteşti
  • Urban Titu-SCM Argeşul Piteşti result
10.10.2014 Afumaţi 4 - 3 Vişina Nouă
  • Afumaţi-Vişina Nouă result
Seria 4
10.10.2014 Minerul Motru 0 - 1 Millenium Giarmata
  • Minerul Motru-Millenium Giarmata result
10.10.2014 Ştiinţa Turceni 1 - 1 Filiaşi
  • Ştiinţa Turceni-Filiaşi result
10.10.2014 Nuova Mama Mia 3 - 0 Pandurii Târgu Jiu II
  • Nuova Mama Mia-Pandurii Târgu Jiu II result
Seria 5
10.10.2014 Arieşul 1907 1 - 1 Gloria Progresul
  • Arieşul 1907-Gloria Progresul result
Seria 2
10.10.2014 Gloria Popești-Leordeni 1 - 1 Viitorul Axintele
  • Gloria Popești-Leordeni-Viitorul Axintele result
Seria 1
10.10.2014 Cetatea Târgu Neamţ 3 - 3 Bucovina Pojorâta
  • Cetatea Târgu Neamţ-Bucovina Pojorâta result
10.10.2014 Aerostar Bacău 5 - 1 Bucovina Rădăuţi
  • Aerostar Bacău-Bucovina Rădăuţi result
Seria 3
10.10.2014 Chindia Târgovişte 4 - 0 Astra II
  • Chindia Târgovişte-Astra II result
Seria 2
10.10.2014 Tunari 4 - 2 Viitorul Domneşti
  • Tunari-Viitorul Domneşti result
Seria 5
04.10.2014 Gloria Progresul 2 - 1 Unirea Jucu
  • Gloria Progresul-Unirea Jucu result
Seria 4
04.10.2014 Filiaşi 1 - 1 Minerul Motru
  • Filiaşi-Minerul Motru result
Seria 5
04.10.2014 Sânmartin 6 - 3 Industria Galda
  • Sânmartin-Industria Galda result
04.10.2014 Avântul Reghin 2 - 1 Iernut
  • Avântul Reghin-Iernut result
04.10.2014 Metalurgistul Cugir 2 - 3 Oşorhei
  • Metalurgistul Cugir-Oşorhei result
Seria 3
04.10.2014 FCM Târgovişte 1 - 1 Ştefăneşti
  • FCM Târgovişte-Ştefăneşti result
04.10.2014 Sporting Roşiori 2 - 1 Inter Clinceni
  • Sporting Roşiori-Inter Clinceni result
Seria 4
04.10.2014 Naţional Sebiş 2 - 0 Ştiinţa Turceni
  • Naţional Sebiş-Ştiinţa Turceni result
Seria 2
04.10.2014 Voinţa Snagov 0 - 2 Oţelul II
  • Voinţa Snagov-Oţelul II result
04.10.2014 Viitorul Axintele 5 - 0 Metalosport Galaţi
  • Viitorul Axintele-Metalosport Galaţi result
Seria 1
04.10.2014 Ştiinţa Miroslava 2 - 1 Petrotub Roman
  • Ştiinţa Miroslava-Petrotub Roman result
04.10.2014 Bucovina Pojorâta 3 - 0 Sepsi
  • Bucovina Pojorâta-Sepsi result
04.10.2014 Bucovina Rădăuţi 0 - 0 Cetatea Târgu Neamţ
  • Bucovina Rădăuţi-Cetatea Târgu Neamţ result
04.10.2014 Sporting Lieşti 2 - 1 Zagon
  • Sporting Lieşti-Zagon result
Seria 3
04.10.2014 Concordia Chiajna II 3 - 2 Chindia Târgovişte
  • Concordia Chiajna II-Chindia Târgovişte result
Seria 2
04.10.2014 Callatis 2012 4 - 2 Viitorul Domneşti
  • Callatis 2012-Viitorul Domneşti result
Seria 5
03.10.2014 Sănătatea Cluj 0 - 4 FCM Baia Mare
  • Sănătatea Cluj-FCM Baia Mare result
Seria 4
03.10.2014 Viitorul Municipal 1 - 1 Nuova Mama Mia
  • Viitorul Municipal-Nuova Mama Mia result
Seria 5
03.10.2014 Zalău 2 - 1 CSM Sighet
  • Zalău-CSM Sighet result
Seria 3
03.10.2014 Astra II 1 - 2 CN Dinicu Golescu
  • Astra II-CN Dinicu Golescu result
03.10.2014 SCM Argeşul Piteşti 2 - 1 Podari
  • SCM Argeşul Piteşti-Podari result
03.10.2014 Vişina Nouă 0 - 1 Urban Titu
  • Vişina Nouă-Urban Titu result
Seria 4
03.10.2014 Vulturii Lugoj 1 - 0 Minerul Mehedinţi
  • Vulturii Lugoj-Minerul Mehedinţi result
03.10.2014 Millenium Giarmata 1 - 0 UTA Bătrâna Doamnă
  • Millenium Giarmata-UTA Bătrâna Doamnă result
03.10.2014 Pandurii Târgu Jiu II 4 - 0 Ineu
  • Pandurii Târgu Jiu II-Ineu result
Seria 2
03.10.2014 Dinamo Bucureşti II 0 - 1 Delta Dobrogea
  • Dinamo Bucureşti II-Delta Dobrogea result
Seria 3
03.10.2014 Atletic Bradu 1 - 1 Afumaţi
  • Atletic Bradu-Afumaţi result
Seria 5
03.10.2014 Unirea Dej 0 - 2 Arieşul 1907
  • Unirea Dej-Arieşul 1907 result
Seria 2
03.10.2014 Înainte Modelu 0 - 1 Tunari
  • Înainte Modelu-Tunari result
03.10.2014 Dunărea Călăraşi 2 - 0 Gloria Popești-Leordeni
  • Dunărea Călăraşi-Gloria Popești-Leordeni result
03.10.2014 Metaloglobus 2 - 1 Juventus Bucureşti
  • Metaloglobus-Juventus Bucureşti result
Seria 1
03.10.2014 Paşcani 1 - 1 Csikszereda
  • Paşcani-Csikszereda result
Seria 5
27.09.2014 Industria Galda 0 - 2 Gloria Progresul
  • Industria Galda-Gloria Progresul result
Seria 4
27.09.2014 UTA Bătrâna Doamnă 1 - 1 Filiaşi
  • UTA Bătrâna Doamnă-Filiaşi result
Seria 5
27.09.2014 CSM Sighet 1 - 0 Sânmartin
  • CSM Sighet-Sânmartin result
27.09.2014 Unirea Jucu 1 - 1 Unirea Dej
  • Unirea Jucu-Unirea Dej result
27.09.2014 Iernut 5 - 3 Sănătatea Cluj
  • Iernut-Sănătatea Cluj result
Seria 3
27.09.2014 Ştefăneşti 3 - 1 Sporting Roşiori
  • Ştefăneşti-Sporting Roşiori result
27.09.2014 Inter Clinceni 3 - 0 Astra II
  • Inter Clinceni-Astra II result
27.09.2014 Podari 0 - 0 Vişina Nouă
  • Podari-Vişina Nouă result
Seria 4
27.09.2014 Ştiinţa Turceni 0 - 1 Pandurii Târgu Jiu II
  • Ştiinţa Turceni-Pandurii Târgu Jiu II result
27.09.2014 Ineu 1 - 0 Viitorul Municipal
  • Ineu-Viitorul Municipal result
27.09.2014 Hunedoara 1 - 0 Vulturii Lugoj
  • Hunedoara-Vulturii Lugoj result
Seria 3
27.09.2014 CN Dinicu Golescu 2 - 2 Concordia Chiajna II
  • CN Dinicu Golescu-Concordia Chiajna II result
Seria 2
27.09.2014 Oţelul II 0 - 0 Dinamo Bucureşti II
  • Oţelul II-Dinamo Bucureşti II result
27.09.2014 Delta Dobrogea 2 - 1 Viitorul Axintele
  • Delta Dobrogea-Viitorul Axintele result
27.09.2014 Metalosport Galaţi 0 - 2 Dunărea Călăraşi
  • Metalosport Galaţi-Dunărea Călăraşi result
27.09.2014 Juventus Bucureşti 2 - 0 Callatis 2012
  • Juventus Bucureşti-Callatis 2012 result
Seria 1
27.09.2014 Petrotub Roman 1 - 0 Paşcani
  • Petrotub Roman-Paşcani result
27.09.2014 Csikszereda 2 - 1 Ceahlăul II
  • Csikszereda-Ceahlăul II result
27.09.2014 Sepsi 1 - 1 Bucovina Rădăuţi
  • Sepsi-Bucovina Rădăuţi result
Seria 3
27.09.2014 Chindia Târgovişte 0 - 1 SCM Argeşul Piteşti
  • Chindia Târgovişte-SCM Argeşul Piteşti result
Seria 2
27.09.2014 Viitorul Domneşti 0 - 2 Înainte Modelu
  • Viitorul Domneşti-Înainte Modelu result
Seria 5
26.09.2014 Oşorhei 5 - 0 Zalău
  • Oşorhei-Zalău result
Seria 4
26.09.2014 Minerul Mehedinţi 0 - 1 Millenium Giarmata
  • Minerul Mehedinţi-Millenium Giarmata result
Seria 5
26.09.2014 FCM Baia Mare 3 - 0 Metalurgistul Cugir
  • FCM Baia Mare-Metalurgistul Cugir result
Seria 3
26.09.2014 Afumaţi 5 - 1 FCM Târgovişte
  • Afumaţi-FCM Târgovişte result
Seria 4
26.09.2014 Minerul Motru 1 - 3 Naţional Sebiş
  • Minerul Motru-Naţional Sebiş result
Seria 3
26.09.2014 Urban Titu 2 - 0 Atletic Bradu
  • Urban Titu-Atletic Bradu result
Seria 5
26.09.2014 Arieşul 1907 0 - 0 Avântul Reghin
  • Arieşul 1907-Avântul Reghin result
Seria 2
26.09.2014 Tunari 6 - 3 Voinţa Snagov
  • Tunari-Voinţa Snagov result
26.09.2014 Gloria Popești-Leordeni 1 - 4 Metaloglobus
  • Gloria Popești-Leordeni-Metaloglobus result
Seria 1
26.09.2014 Aerostar Bacău 0 - 0 Sporting Lieşti
  • Aerostar Bacău-Sporting Lieşti result
26.09.2014 Zagon 1 - 2 Ştiinţa Miroslava
  • Zagon-Ştiinţa Miroslava result
Seria 5
20.09.2014 Gloria Progresul 1 - 2 CSM Sighet
  • Gloria Progresul-CSM Sighet result
20.09.2014 Avântul Reghin 2 - 1 Unirea Jucu
  • Avântul Reghin-Unirea Jucu result
20.09.2014 Metalurgistul Cugir 5 - 2 Iernut
  • Metalurgistul Cugir-Iernut result
Seria 3
20.09.2014 FCM Târgovişte 1 - 1 Sporting Roşiori
  • FCM Târgovişte-Sporting Roşiori result
Seria 4
20.09.2014 Naţional Sebiş 1 - 1 UTA Bătrâna Doamnă
  • Naţional Sebiş-UTA Bătrâna Doamnă result
20.09.2014 Hunedoara 1 - 1 Nuova Mama Mia
  • Hunedoara-Nuova Mama Mia result
Seria 2
20.09.2014 Callatis 2012 2 - 2 Înainte Modelu
  • Callatis 2012-Înainte Modelu result
20.09.2014 Viitorul Axintele 2 - 0 Oţelul II
  • Viitorul Axintele-Oţelul II result
20.09.2014 Juventus Bucureşti 2 - 1 Gloria Popești-Leordeni
  • Juventus Bucureşti-Gloria Popești-Leordeni result
Seria 1
20.09.2014 Ştiinţa Miroslava 2 - 1 Paşcani
  • Ştiinţa Miroslava-Paşcani result
20.09.2014 Bucovina Pojorâta 3 - 2 Csikszereda
  • Bucovina Pojorâta-Csikszereda result
20.09.2014 Sporting Lieşti 3 - 4 Cetatea Târgu Neamţ
  • Sporting Lieşti-Cetatea Târgu Neamţ result
Seria 3
20.09.2014 Vişina Nouă 2 - 2 Chindia Târgovişte
  • Vişina Nouă-Chindia Târgovişte result
Seria 2
20.09.2014 Voinţa Snagov 5 - 1 Viitorul Domneşti
  • Voinţa Snagov-Viitorul Domneşti result
Seria 5
19.09.2014 Oşorhei 0 - 0 FCM Baia Mare
  • Oşorhei-FCM Baia Mare result
Seria 4
19.09.2014 Filiaşi 0 - 0 Minerul Mehedinţi
  • Filiaşi-Minerul Mehedinţi result
19.09.2014 Viitorul Municipal 1 - 1 Ştiinţa Turceni
  • Viitorul Municipal-Ştiinţa Turceni result
Seria 5
19.09.2014 Zalău 2 - 1 Sânmartin
  • Zalău-Sânmartin result
19.09.2014 Unirea Dej 2 - 0 Industria Galda
  • Unirea Dej-Industria Galda result
Seria 3
19.09.2014 Astra II 2 - 3 Ştefăneşti
  • Astra II-Ştefăneşti result
19.09.2014 SCM Argeşul Piteşti 0 - 0 CN Dinicu Golescu
  • SCM Argeşul Piteşti-CN Dinicu Golescu result
19.09.2014 Afumaţi 1 - 1 Urban Titu
  • Afumaţi-Urban Titu result
Seria 4
19.09.2014 Vulturii Lugoj 0 - 0 Millenium Giarmata
  • Vulturii Lugoj-Millenium Giarmata result
19.09.2014 Pandurii Târgu Jiu II 1 - 1 Minerul Motru
  • Pandurii Târgu Jiu II-Minerul Motru result
Seria 2
19.09.2014 Dinamo Bucureşti II 3 - 4 Tunari
  • Dinamo Bucureşti II-Tunari result
Seria 3
19.09.2014 Concordia Chiajna II 4 - 0 Inter Clinceni
  • Concordia Chiajna II-Inter Clinceni result
19.09.2014 Atletic Bradu 2 - 1 Podari
  • Atletic Bradu-Podari result
Seria 5
19.09.2014 Sănătatea Cluj 1 - 7 Arieşul 1907
  • Sănătatea Cluj-Arieşul 1907 result
Seria 2
19.09.2014 Dunărea Călăraşi 1 - 2 Delta Dobrogea
  • Dunărea Călăraşi-Delta Dobrogea result
19.09.2014 Metaloglobus 1 - 0 Metalosport Galaţi
  • Metaloglobus-Metalosport Galaţi result
Seria 1
19.09.2014 Ceahlăul II 0 - 1 Petrotub Roman
  • Ceahlăul II-Petrotub Roman result
19.09.2014 Zagon 2 - 0 Aerostar Bacău
  • Zagon-Aerostar Bacău result
Seria 5
13.09.2014 Industria Galda 2 - 2 Avântul Reghin
  • Industria Galda-Avântul Reghin result
Seria 4
13.09.2014 UTA Bătrâna Doamnă 2 - 1 Pandurii Târgu Jiu II
  • UTA Bătrâna Doamnă-Pandurii Târgu Jiu II result
Seria 5
13.09.2014 Sânmartin 1 - 0 Gloria Progresul
  • Sânmartin-Gloria Progresul result
13.09.2014 CSM Sighet 2 - 0 Unirea Dej
  • CSM Sighet-Unirea Dej result
13.09.2014 Unirea Jucu 4 - 0 Sănătatea Cluj
  • Unirea Jucu-Sănătatea Cluj result
13.09.2014 Iernut 3 - 1 Oşorhei
  • Iernut-Oşorhei result
Seria 3
13.09.2014 Sporting Roşiori 0 - 2 Astra II
  • Sporting Roşiori-Astra II result
13.09.2014 CN Dinicu Golescu 2 - 0 Vişina Nouă
  • CN Dinicu Golescu-Vişina Nouă result
13.09.2014 Podari 1 - 4 Afumaţi
  • Podari-Afumaţi result
Seria 4
13.09.2014 Ineu 1 - 2 Hunedoara
  • Ineu-Hunedoara result
Seria 3
13.09.2014 Ştefăneşti 1 - 1 Concordia Chiajna II
  • Ştefăneşti-Concordia Chiajna II result
Seria 5
13.09.2014 Arieşul 1907 0 - 0 Metalurgistul Cugir
  • Arieşul 1907-Metalurgistul Cugir result
Seria 2
13.09.2014 Oţelul II 0 - 3 Dunărea Călăraşi
  • Oţelul II-Dunărea Călăraşi result
13.09.2014 Delta Dobrogea 1 - 1 Metaloglobus
  • Delta Dobrogea-Metaloglobus result
13.09.2014 Metalosport Galaţi 0 - 4 Juventus Bucureşti
  • Metalosport Galaţi-Juventus Bucureşti result
Seria 1
13.09.2014 Petrotub Roman 0 - 3 Bucovina Pojorâta
  • Petrotub Roman-Bucovina Pojorâta result
13.09.2014 Csikszereda 3 - 1 Bucovina Rădăuţi
  • Csikszereda-Bucovina Rădăuţi result
13.09.2014 Sepsi 2 - 0 Sporting Lieşti
  • Sepsi-Sporting Lieşti result
Seria 2
13.09.2014 Viitorul Domneşti 1 - 2 Dinamo Bucureşti II
  • Viitorul Domneşti-Dinamo Bucureşti II result
Seria 4
12.09.2014 Minerul Mehedinţi 0 - 0 Naţional Sebiş
  • Minerul Mehedinţi-Naţional Sebiş result
Seria 5
12.09.2014 FCM Baia Mare 1 - 0 Zalău
  • FCM Baia Mare-Zalău result
Seria 3
12.09.2014 Inter Clinceni 2 - 2 SCM Argeşul Piteşti
  • Inter Clinceni-SCM Argeşul Piteşti result
12.09.2014 Urban Titu 0 - 0 FCM Târgovişte
  • Urban Titu-FCM Târgovişte result
Seria 4
12.09.2014 Millenium Giarmata 0 - 3 Filiaşi
  • Millenium Giarmata-Filiaşi result
12.09.2014 Minerul Motru 3 - 1 Viitorul Municipal
  • Minerul Motru-Viitorul Municipal result
12.09.2014 Nuova Mama Mia 2 - 0 Vulturii Lugoj
  • Nuova Mama Mia-Vulturii Lugoj result
Seria 2
12.09.2014 Înainte Modelu 4 - 0 Voinţa Snagov
  • Înainte Modelu-Voinţa Snagov result
12.09.2014 Tunari 2 - 3 Viitorul Axintele
  • Tunari-Viitorul Axintele result
12.09.2014 Gloria Popești-Leordeni 1 - 1 Callatis 2012
  • Gloria Popești-Leordeni-Callatis 2012 result
Seria 1
12.09.2014 Paşcani 2 - 0 Ceahlăul II
  • Paşcani-Ceahlăul II result
12.09.2014 Cetatea Târgu Neamţ 0 - 1 Zagon
  • Cetatea Târgu Neamţ-Zagon result
12.09.2014 Aerostar Bacău 0 - 2 Ştiinţa Miroslava
  • Aerostar Bacău-Ştiinţa Miroslava result
Seria 3
12.09.2014 Chindia Târgovişte 4 - 1 Atletic Bradu
  • Chindia Târgovişte-Atletic Bradu result
Seria 5
06.09.2014 Sănătatea Cluj 0 - 3 Industria Galda
  • Sănătatea Cluj-Industria Galda result
06.09.2014 Avântul Reghin 1 - 1 CSM Sighet
  • Avântul Reghin-CSM Sighet result
06.09.2014 Metalurgistul Cugir 2 - 0 Unirea Jucu
  • Metalurgistul Cugir-Unirea Jucu result
Seria 3
06.09.2014 FCM Târgovişte 5 - 1 Astra II
  • FCM Târgovişte-Astra II result
06.09.2014 Vişina Nouă 2 - 1 Inter Clinceni
  • Vişina Nouă-Inter Clinceni result
Seria 4
06.09.2014 Naţional Sebiş 2 - 0 Millenium Giarmata
  • Naţional Sebiş-Millenium Giarmata result
06.09.2014 Hunedoara 0 - 0 Ştiinţa Turceni
  • Hunedoara-Ştiinţa Turceni result
Seria 3
06.09.2014 Concordia Chiajna II 3 - 1 Sporting Roşiori
  • Concordia Chiajna II-Sporting Roşiori result
Seria 2
06.09.2014 Callatis 2012 2 - 0 Voinţa Snagov
  • Callatis 2012-Voinţa Snagov result
06.09.2014 Juventus Bucureşti 5 - 0 Delta Dobrogea
  • Juventus Bucureşti-Delta Dobrogea result
Seria 1
06.09.2014 Ştiinţa Miroslava 1 - 0 Ceahlăul II
  • Ştiinţa Miroslava-Ceahlăul II result
06.09.2014 Bucovina Pojorâta 2 - 2 Paşcani
  • Bucovina Pojorâta-Paşcani result
06.09.2014 Bucovina Rădăuţi 0 - 5 Petrotub Roman
  • Bucovina Rădăuţi-Petrotub Roman result
Seria 2
06.09.2014 Viitorul Axintele 2 - 0 Viitorul Domneşti
  • Viitorul Axintele-Viitorul Domneşti result
Seria 5
05.09.2014 FCM Baia Mare 3 - 0 Iernut
  • FCM Baia Mare-Iernut result
05.09.2014 Zalău 2 - 1 Gloria Progresul
  • Zalău-Gloria Progresul result
05.09.2014 Unirea Dej 0 - 0 Sânmartin
  • Unirea Dej-Sânmartin result
Seria 4
05.09.2014 Viitorul Municipal 0 - 1 UTA Bătrâna Doamnă
  • Viitorul Municipal-UTA Bătrâna Doamnă result
Seria 3
05.09.2014 SCM Argeşul Piteşti 1 - 3 Ştefăneşti
  • SCM Argeşul Piteşti-Ştefăneşti result
05.09.2014 Urban Titu 2 - 1 Podari
  • Urban Titu-Podari result
Seria 4
05.09.2014 Vulturii Lugoj 2 - 1 Filiaşi
  • Vulturii Lugoj-Filiaşi result
05.09.2014 Pandurii Târgu Jiu II 2 - 1 Minerul Mehedinţi
  • Pandurii Târgu Jiu II-Minerul Mehedinţi result
05.09.2014 Nuova Mama Mia 8 - 0 Ineu
  • Nuova Mama Mia-Ineu result
Seria 2
05.09.2014 Dinamo Bucureşti II 3 - 1 Înainte Modelu
  • Dinamo Bucureşti II-Înainte Modelu result
Seria 3
05.09.2014 Atletic Bradu 3 - 3 CN Dinicu Golescu
  • Atletic Bradu-CN Dinicu Golescu result
Seria 5
05.09.2014 Oşorhei 0 - 2 Arieşul 1907
  • Oşorhei-Arieşul 1907 result
Seria 2
05.09.2014 Dunărea Călăraşi 4 - 0 Tunari
  • Dunărea Călăraşi-Tunari result
05.09.2014 Metaloglobus 0 - 1 Oţelul II
  • Metaloglobus-Oţelul II result
05.09.2014 Gloria Popești-Leordeni 2 - 1 Metalosport Galaţi
  • Gloria Popești-Leordeni-Metalosport Galaţi result
Seria 1
05.09.2014 Zagon 0 - 1 Sepsi
  • Zagon-Sepsi result
05.09.2014 Aerostar Bacău 0 - 3 Cetatea Târgu Neamţ
  • Aerostar Bacău-Cetatea Târgu Neamţ result
Seria 3
05.09.2014 Afumaţi 2 - 2 Chindia Târgovişte
  • Afumaţi-Chindia Târgovişte result
02.09.2014 Astra II 0 - 2 Concordia Chiajna II
  • Astra II-Concordia Chiajna II result
Seria 5
30.08.2014 Gloria Progresul 3 - 0 Unirea Dej
  • Gloria Progresul-Unirea Dej result
30.08.2014 Industria Galda 0 - 0 Metalurgistul Cugir
  • Industria Galda-Metalurgistul Cugir result
Seria 4
30.08.2014 Filiaşi 1 - 2 Naţional Sebiş
  • Filiaşi-Naţional Sebiş result
Seria 5
30.08.2014 Sânmartin 3 - 2 Avântul Reghin
  • Sânmartin-Avântul Reghin result
30.08.2014 CSM Sighet 1 - 1 Sănătatea Cluj
  • CSM Sighet-Sănătatea Cluj result
30.08.2014 Unirea Jucu 1 - 0 Oşorhei
  • Unirea Jucu-Oşorhei result
30.08.2014 Iernut 2 - 4 Zalău
  • Iernut-Zalău result
Seria 3
30.08.2014 Sporting Roşiori 4 - 0 SCM Argeşul Piteşti
  • Sporting Roşiori-SCM Argeşul Piteşti result
30.08.2014 Ştefăneşti 2 - 1 Vişina Nouă
  • Ştefăneşti-Vişina Nouă result
30.08.2014 CN Dinicu Golescu 0 - 5 Afumaţi
  • CN Dinicu Golescu-Afumaţi result
30.08.2014 Podari 0 - 1 FCM Târgovişte
  • Podari-FCM Târgovişte result
Seria 4
30.08.2014 Millenium Giarmata 3 - 0 Pandurii Târgu Jiu II
  • Millenium Giarmata-Pandurii Târgu Jiu II result
30.08.2014 Ştiinţa Turceni 1 - 4 Nuova Mama Mia
  • Ştiinţa Turceni-Nuova Mama Mia result
30.08.2014 Ineu 0 - 1 Vulturii Lugoj
  • Ineu-Vulturii Lugoj result
Seria 5
30.08.2014 Arieşul 1907 3 - 1 FCM Baia Mare
  • Arieşul 1907-FCM Baia Mare result
Seria 2
30.08.2014 Voinţa Snagov 2 - 1 Dinamo Bucureşti II
  • Voinţa Snagov-Dinamo Bucureşti II result
30.08.2014 Oţelul II 0 - 1 Juventus Bucureşti
  • Oţelul II-Juventus Bucureşti result
30.08.2014 Delta Dobrogea 3 - 1 Gloria Popești-Leordeni
  • Delta Dobrogea-Gloria Popești-Leordeni result
30.08.2014 Metalosport Galaţi 2 - 1 Callatis 2012
  • Metalosport Galaţi-Callatis 2012 result
Seria 1
30.08.2014 Csikszereda 1 - 0 Sporting Lieşti
  • Csikszereda-Sporting Lieşti result
30.08.2014 Sepsi 0 - 1 Aerostar Bacău
  • Sepsi-Aerostar Bacău result
Seria 2
30.08.2014 Viitorul Domneşti 1 - 3 Dunărea Călăraşi
  • Viitorul Domneşti-Dunărea Călăraşi result
Seria 4
29.08.2014 Minerul Mehedinţi 2 - 0 Viitorul Municipal
  • Minerul Mehedinţi-Viitorul Municipal result
29.08.2014 Minerul Motru 2 - 3 Hunedoara
  • Minerul Motru-Hunedoara result
Seria 2
29.08.2014 Înainte Modelu 2 - 2 Viitorul Axintele
  • Înainte Modelu-Viitorul Axintele result
29.08.2014 Tunari 4 - 2 Metaloglobus
  • Tunari-Metaloglobus result
Seria 1
29.08.2014 Ceahlăul II 2 - 2 Bucovina Pojorâta
  • Ceahlăul II-Bucovina Pojorâta result
29.08.2014 Paşcani 2 - 2 Bucovina Rădăuţi
  • Paşcani-Bucovina Rădăuţi result
29.08.2014 Cetatea Târgu Neamţ 1 - 0 Ştiinţa Miroslava
  • Cetatea Târgu Neamţ-Ştiinţa Miroslava result
Seria 3
29.08.2014 Chindia Târgovişte 2 - 0 Urban Titu
  • Chindia Târgovişte-Urban Titu result