Statistics
Menu

Serbia Prva Liga

20.04.2018 Teleoptik 14:00 Radnički Kragujevac
  • Teleoptik-Radnički Kragujevac team comparison
  • Teleoptik-Radnički Kragujevac h2h statistics
21.04.2018 Sloboda Užice 14:00 Sinđelić Beograd
  • Sloboda Užice-Sinđelić Beograd team comparison
  • Sloboda Užice-Sinđelić Beograd h2h statistics
21.04.2018 Proleter Novi Sad 14:00 Metalac GM
  • Proleter Novi Sad-Metalac GM team comparison
  • Proleter Novi Sad-Metalac GM h2h statistics
21.04.2018 Temnić 1924 14:00 Jagodina
  • Temnić 1924-Jagodina team comparison
  • Temnić 1924-Jagodina h2h statistics
22.04.2018 Dinamo Vranje 14:00 Bačka Topola
  • Dinamo Vranje-Bačka Topola team comparison
  • Dinamo Vranje-Bačka Topola h2h statistics
22.04.2018 Radnički Pirot 14:00 Čelarevo
  • Radnički Pirot-Čelarevo team comparison
  • Radnički Pirot-Čelarevo h2h statistics
22.04.2018 Bežanija 14:00 Budućnost Dobanovci
  • Bežanija-Budućnost Dobanovci team comparison
  • Bežanija-Budućnost Dobanovci h2h statistics
23.04.2018 Inđija 14:00 Novi Pazar
  • Inđija-Novi Pazar team comparison
  • Inđija-Novi Pazar h2h statistics
28.04.2018 Radnički Kragujevac 14:30 Inđija
  • Radnički Kragujevac-Inđija team comparison
  • Radnički Kragujevac-Inđija h2h statistics
28.04.2018 Novi Pazar 14:30 Sloboda Užice
  • Novi Pazar-Sloboda Užice team comparison
  • Novi Pazar-Sloboda Užice h2h statistics
15.04.2018 Metalac GM 2 - 1 Radnički Pirot
  • Metalac GM-Radnički Pirot team comparison
  • Metalac GM-Radnički Pirot h2h statistics
15.04.2018 Novi Pazar 1 - 2 Teleoptik
  • Novi Pazar-Teleoptik team comparison
  • Novi Pazar-Teleoptik h2h statistics
15.04.2018 Budućnost Dobanovci 1 - 3 Proleter Novi Sad
  • Budućnost Dobanovci-Proleter Novi Sad team comparison
  • Budućnost Dobanovci-Proleter Novi Sad h2h statistics
15.04.2018 Čelarevo 2 - 2 Temnić 1924
  • Čelarevo-Temnić 1924 team comparison
  • Čelarevo-Temnić 1924 h2h statistics
15.04.2018 Dinamo Vranje 3 - 1 Bežanija
  • Dinamo Vranje-Bežanija team comparison
  • Dinamo Vranje-Bežanija h2h statistics
15.04.2018 Sinđelić Beograd 0 - 1 Inđija
  • Sinđelić Beograd-Inđija team comparison
  • Sinđelić Beograd-Inđija h2h statistics
15.04.2018 Jagodina 0 - 2 Sloboda Užice
  • Jagodina-Sloboda Užice team comparison
  • Jagodina-Sloboda Užice h2h statistics
15.04.2018 Bačka Topola 3 - 0 Radnički Kragujevac
  • Bačka Topola-Radnički Kragujevac team comparison
  • Bačka Topola-Radnički Kragujevac h2h statistics
11.04.2018 Sloboda Užice 5 - 1 Čelarevo
  • Sloboda Užice-Čelarevo team comparison
  • Sloboda Užice-Čelarevo h2h statistics
11.04.2018 Bežanija 2 - 1 Bačka Topola
  • Bežanija-Bačka Topola team comparison
  • Bežanija-Bačka Topola h2h statistics

Prva Liga Table

Pos Teams MP W D L GF GA GD PTS
1 Dinamo Vranje 22 15 2 5 33 18 +15 47
2 Proleter Novi Sad 22 14 4 4 38 19 +19 46
3 Metalac GM 22 13 3 6 31 13 +18 42
4 Sinđelić Beograd 22 10 6 6 23 20 +3 36
5 Bačka Topola 22 9 8 5 29 19 +10 35
6 Inđija 22 10 5 7 24 20 +4 35
7 Budućnost Dobanovci 22 8 7 7 25 20 +5 31
8 Novi Pazar 22 7 9 6 20 21 -1 30
9 Radnički Kragujevac 22 8 5 9 21 22 -1 29
10 Teleoptik 22 7 7 8 28 22 +6 28
11 Bežanija 22 6 8 8 23 27 -4 26
12 Sloboda Užice 22 7 4 11 19 25 -6 25
13 Temnić 1924 22 5 7 10 16 26 -10 22
14 Čelarevo 22 4 9 9 24 34 -10 21
15 Radnički Pirot 22 4 5 13 17 34 -17 17
16 Jagodina 22 2 5 15 9 40 -31 11
  • Promotion
  • Relegation
Pos Teams MP W D L F A P Last Matches
1 Proleter Novi Sad 6 4 2 0 14 4 14
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
2 Inđija 6 4 1 1 8 4 13
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
3 Teleoptik 6 3 3 0 11 5 12
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
4 Budućnost Dobanovci 6 3 2 1 7 5 11
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
  • L
5 Metalac GM 6 3 0 3 7 6 9
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
6 Bežanija 6 2 3 1 5 4 9
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
  • L
7 Dinamo Vranje 6 3 0 3 8 9 9
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
8 Sinđelić Beograd 6 3 0 3 6 7 9
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
9 Novi Pazar 6 3 0 3 4 6 9
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
10 Bačka Topola 6 2 2 2 11 8 8
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
  • W
11 Temnić 1924 6 2 2 2 5 5 8
  • L
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
12 Sloboda Užice 6 2 1 3 7 6 7
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
13 Radnički Kragujevac 6 2 1 3 7 7 7
  • L
  • D
  • W
  • L
  • W
  • L
14 Čelarevo 6 0 4 2 4 9 4
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
  • D
15 Radnički Pirot 6 0 2 4 5 13 2
  • D
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
16 Jagodina 6 0 1 5 1 12 1
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
Pos Teams HOME
mp w D L F A P
AWAY
mp w D L F A P
1 Dinamo Vranje 11 11 0 0 18 3 33 11 4 2 5 15 15 14
2 Proleter Novi Sad 11 10 1 0 27 6 31 11 4 3 4 11 13 15
3 Metalac GM 11 6 1 4 18 10 19 11 7 2 2 13 3 23
4 Sinđelić Beograd 11 5 5 1 12 5 20 11 5 1 5 11 15 16
5 Bačka Topola 11 6 3 2 15 4 21 11 3 5 3 14 15 14
6 Inđija 11 8 2 1 16 7 26 11 2 3 6 8 13 9
7 Budućnost Dobanovci 11 6 4 1 16 7 22 11 2 3 6 9 13 9
8 Novi Pazar 11 6 3 2 15 10 21 11 1 6 4 5 11 9
9 Radnički Kragujevac 11 4 3 4 12 9 15 11 4 2 5 9 13 14
10 Teleoptik 11 4 4 3 16 10 16 11 3 3 5 12 12 12
11 Bežanija 11 5 3 3 12 7 18 11 1 5 5 11 20 8
12 Sloboda Užice 11 5 3 3 13 9 18 11 2 1 8 6 16 7
13 Temnić 1924 11 5 2 4 13 13 17 11 0 5 6 3 13 5
14 Čelarevo 11 4 6 1 20 15 18 11 0 3 8 4 19 3
15 Radnički Pirot 11 4 3 4 12 15 15 11 0 2 9 5 19 2
16 Jagodina 11 1 4 6 3 12 7 11 1 1 9 6 28 4
Pos Teams MP 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Čelarevo 22 4 4 1 5 5 1 2 0 0 2.64
2 Proleter Novi Sad 22 1 7 2 5 5 1 1 0 0 2.59
3 Radnički Pirot 22 4 6 2 5 3 0 1 0 1 2.32
4 Dinamo Vranje 22 2 8 2 6 2 1 0 0 1 2.32
5 Teleoptik 22 5 3 3 5 4 2 0 0 0 2.27
6 Bežanija 22 5 2 5 3 6 1 0 0 0 2.27
7 Jagodina 22 4 5 4 3 4 1 1 0 0 2.23
8 Bačka Topola 22 4 3 6 4 4 1 0 0 0 2.18
9 Budućnost Dobanovci 22 2 7 7 0 6 0 0 0 0 2.05
10 Inđija 22 2 7 8 2 2 0 0 1 0 2.00
11 Sloboda Užice 22 3 6 8 1 2 1 1 0 0 2.00
12 Metalac GM 22 2 5 8 6 0 1 0 0 0 2.00
13 Sinđelić Beograd 22 3 7 4 5 2 1 0 0 0 1.95
14 Radnički Kragujevac 22 2 7 7 3 2 1 0 0 0 1.95
15 Temnić 1924 22 3 6 7 2 4 0 0 0 0 1.91
16 Novi Pazar 22 4 5 8 3 1 0 0 1 0 1.86