Statistics
Menu

Serbia Prva Liga

27.11.2017 Temnić 1924 0 - 2 Bačka Topola
  • Temnić 1924-Bačka Topola team comparison
  • Temnić 1924-Bačka Topola h2h statistics
26.11.2017 Budućnost Dobanovci 1 - 1 Novi Pazar
  • Budućnost Dobanovci-Novi Pazar team comparison
  • Budućnost Dobanovci-Novi Pazar h2h statistics
26.11.2017 Radnički Pirot 1 - 0 Sloboda Užice
  • Radnički Pirot-Sloboda Užice team comparison
  • Radnički Pirot-Sloboda Užice h2h statistics
26.11.2017 Dinamo Vranje 1 - 0 Radnički Kragujevac
  • Dinamo Vranje-Radnički Kragujevac team comparison
  • Dinamo Vranje-Radnički Kragujevac h2h statistics
26.11.2017 Metalac GM 3 - 0 Sinđelić Beograd
  • Metalac GM-Sinđelić Beograd team comparison
  • Metalac GM-Sinđelić Beograd h2h statistics
26.11.2017 Čelarevo 5 - 1 Jagodina
  • Čelarevo-Jagodina team comparison
  • Čelarevo-Jagodina h2h statistics
25.11.2017 Bežanija 0 - 3 Teleoptik
  • Bežanija-Teleoptik team comparison
  • Bežanija-Teleoptik h2h statistics
24.11.2017 Proleter Novi Sad 1 - 0 Inđija
  • Proleter Novi Sad-Inđija team comparison
  • Proleter Novi Sad-Inđija h2h statistics
20.11.2017 Jagodina 0 - 2 Metalac GM
  • Jagodina-Metalac GM team comparison
  • Jagodina-Metalac GM h2h statistics
19.11.2017 Sinđelić Beograd 1 - 0 Budućnost Dobanovci
  • Sinđelić Beograd-Budućnost Dobanovci team comparison
  • Sinđelić Beograd-Budućnost Dobanovci h2h statistics

Prva Liga Table

Pos Teams MP W D L GF GA GD PTS
1 Dinamo Vranje 15 11 2 2 24 9 +15 35
2 Metalac GM 15 10 2 3 23 6 +17 32
3 Proleter Novi Sad 15 9 2 4 23 15 +8 29
4 Bačka Topola 15 6 6 3 15 11 +4 24
5 Sinđelić Beograd 15 6 6 3 14 13 +1 24
6 Radnički Kragujevac 15 6 4 5 14 13 +1 22
7 Inđija 15 6 3 6 16 16 +0 21
8 Novi Pazar 15 4 8 3 15 14 +1 20
9 Sloboda Užice 15 5 3 7 12 18 -6 18
10 Budućnost Dobanovci 15 4 5 6 16 15 +1 17
11 Čelarevo 15 4 5 6 20 22 -2 17
12 Teleoptik 15 4 4 7 17 16 +1 16
13 Bežanija 15 4 4 7 18 23 -5 16
14 Radnički Pirot 15 4 2 9 12 21 -9 14
15 Temnić 1924 15 3 4 8 11 21 -10 13
16 Jagodina 15 2 4 9 8 25 -17 10
  • Promotion
  • Relegation
Pos Teams MP W D L F A P Last Matches
1 Metalac GM 6 4 1 1 10 2 13
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Dinamo Vranje 6 4 1 1 9 3 13
  • W
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
3 Bačka Topola 6 3 2 1 7 5 11
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
4 Proleter Novi Sad 6 3 2 1 7 7 11
  • D
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
5 Teleoptik 6 3 1 2 10 4 10
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
6 Inđija 6 3 1 2 7 4 10
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
7 Radnički Pirot 6 3 1 2 3 3 10
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
8 Sloboda Užice 6 3 0 3 8 7 9
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
9 Bežanija 6 2 3 1 7 6 9
  • D
  • W
  • D
  • W
  • D
  • L
10 Sinđelić Beograd 6 2 1 3 6 10 7
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
11 Budućnost Dobanovci 6 1 3 2 7 5 6
  • L
  • D
  • D
  • W
  • L
  • D
12 Čelarevo 6 1 3 2 7 7 6
  • D
  • L
  • D
  • L
  • D
  • W
13 Novi Pazar 6 1 3 2 5 7 6
  • D
  • L
  • D
  • L
  • W
  • D
14 Radnički Kragujevac 6 0 3 3 3 8 3
  • L
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
15 Temnić 1924 6 0 3 3 3 9 3
  • D
  • D
  • D
  • L
  • L
  • L
16 Jagodina 6 0 2 4 3 15 2
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
Pos Teams HOME
mp w D L F A P
AWAY
mp w D L F A P
1 Dinamo Vranje 7 7 0 0 11 1 21 8 4 2 2 13 8 14
2 Metalac GM 7 4 0 3 11 5 12 8 6 2 0 12 1 20
3 Proleter Novi Sad 7 7 0 0 16 3 21 8 2 2 4 7 12 8
4 Bačka Topola 7 3 3 1 6 2 12 8 3 3 2 9 9 12
5 Sinđelić Beograd 8 3 5 0 8 4 14 7 3 1 3 6 9 10
6 Radnički Kragujevac 8 2 3 3 5 8 9 7 4 1 2 9 5 13
7 Inđija 8 5 2 1 10 5 17 7 1 1 5 6 11 4
8 Novi Pazar 8 4 3 1 12 8 15 7 0 5 2 3 6 5
9 Sloboda Užice 8 4 2 2 8 6 14 7 1 1 5 4 12 4
10 Budućnost Dobanovci 7 3 4 0 11 4 13 8 1 1 6 5 11 4
11 Čelarevo 7 4 3 0 17 9 15 8 0 2 6 3 13 2
12 Teleoptik 8 3 2 3 10 8 11 7 1 2 4 7 8 5
13 Bežanija 7 4 0 3 10 6 12 8 0 4 4 8 17 4
14 Radnički Pirot 7 4 0 3 10 11 12 8 0 2 6 2 10 2
15 Temnić 1924 8 3 2 3 10 11 11 7 0 2 5 1 10 2
16 Jagodina 8 1 3 4 3 9 6 7 1 1 5 5 16 4
Pos Teams MP 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Čelarevo 15 2 3 0 4 4 1 1 0 0 2.80
2 Bežanija 15 1 2 4 2 5 1 0 0 0 2.73
3 Proleter Novi Sad 15 0 5 2 4 3 1 0 0 0 2.53
4 Dinamo Vranje 15 2 6 2 2 1 1 0 0 1 2.20
5 Radnički Pirot 15 2 6 1 3 2 0 0 0 1 2.20
6 Jagodina 15 3 3 3 2 3 0 1 0 0 2.20
7 Teleoptik 15 3 2 3 4 2 1 0 0 0 2.20
8 Inđija 15 1 4 7 1 1 0 0 1 0 2.13
9 Temnić 1924 15 1 3 7 1 3 0 0 0 0 2.13
10 Budućnost Dobanovci 15 1 5 5 0 4 0 0 0 0 2.07
11 Sloboda Užice 15 2 4 5 1 2 1 0 0 0 2.00
12 Novi Pazar 15 4 2 5 2 1 0 0 1 0 1.93
13 Metalac GM 15 2 2 6 5 0 0 0 0 0 1.93
14 Sinđelić Beograd 15 3 4 4 2 1 1 0 0 0 1.80
15 Radnički Kragujevac 15 1 6 5 1 2 0 0 0 0 1.80
16 Bačka Topola 15 4 3 5 0 2 1 0 0 0 1.73