Belarus 1. Division Over Under Statistics
1. Division OVER UNDER 1.5 STATS
OVER 1.5
50 of 63
UNDER 1.5
13 of 63
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 7 | 6 | 1 |
2 | BATE II | 7 | 7 | 0 |
3 | MKK-Dnepr | 7 | 5 | 2 |
4 | Niva | 7 | 5 | 2 |
5 | Volna | 7 | 6 | 1 |
6 | Lida | 7 | 4 | 3 |
7 | Belshina | 7 | 6 | 1 |
8 | Dinamo Minsk II | 7 | 5 | 2 |
9 | Torpedo BelAZ II | 7 | 7 | 0 |
10 | FC Ostrovets | 7 | 5 | 2 |
11 | Bumprom | 7 | 5 | 2 |
12 | Gomelzheldortrans | 7 | 7 | 0 |
13 | Orsha | 7 | 7 | 0 |
14 | ABFF U17 | 7 | 6 | 1 |
15 | Slonim | 7 | 5 | 2 |
16 | Baranovichi | 7 | 5 | 2 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 7 | 5 | 2 |
18 | Ynergetyk-BDU | 7 | 4 | 3 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 3 | 3 | 0 |
2 | BATE II | 3 | 3 | 0 |
3 | MKK-Dnepr | 3 | 2 | 1 |
4 | Niva | 3 | 1 | 2 |
5 | Volna | 3 | 3 | 0 |
6 | Lida | 4 | 2 | 2 |
7 | Belshina | 3 | 2 | 1 |
8 | Dinamo Minsk II | 4 | 3 | 1 |
9 | Torpedo BelAZ II | 4 | 4 | 0 |
10 | FC Ostrovets | 4 | 2 | 2 |
11 | Bumprom | 3 | 2 | 1 |
12 | Gomelzheldortrans | 4 | 4 | 0 |
13 | Orsha | 3 | 3 | 0 |
14 | ABFF U17 | 4 | 4 | 0 |
15 | Slonim | 4 | 4 | 0 |
16 | Baranovichi | 3 | 2 | 1 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 4 | 3 | 1 |
18 | Ynergetyk-BDU | 4 | 3 | 1 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 4 | 3 | 1 |
2 | BATE II | 4 | 4 | 0 |
3 | MKK-Dnepr | 4 | 3 | 1 |
4 | Niva | 4 | 4 | 0 |
5 | Volna | 4 | 3 | 1 |
6 | Lida | 3 | 2 | 1 |
7 | Belshina | 4 | 4 | 0 |
8 | Dinamo Minsk II | 3 | 2 | 1 |
9 | Torpedo BelAZ II | 3 | 3 | 0 |
10 | FC Ostrovets | 3 | 3 | 0 |
11 | Bumprom | 4 | 3 | 1 |
12 | Gomelzheldortrans | 3 | 3 | 0 |
13 | Orsha | 4 | 4 | 0 |
14 | ABFF U17 | 3 | 2 | 1 |
15 | Slonim | 3 | 1 | 2 |
16 | Baranovichi | 4 | 3 | 1 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 3 | 2 | 1 |
18 | Ynergetyk-BDU | 3 | 1 | 2 |
1. Division OVER UNDER 2.5 STATS
OVER 2.5
34 of 63
UNDER 2.5
29 of 63
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 7 | 3 | 4 |
2 | BATE II | 7 | 5 | 2 |
3 | MKK-Dnepr | 7 | 4 | 3 |
4 | Niva | 7 | 5 | 2 |
5 | Volna | 7 | 5 | 2 |
6 | Lida | 7 | 2 | 5 |
7 | Belshina | 7 | 5 | 2 |
8 | Dinamo Minsk II | 7 | 5 | 2 |
9 | Torpedo BelAZ II | 7 | 4 | 3 |
10 | FC Ostrovets | 7 | 2 | 5 |
11 | Bumprom | 7 | 5 | 2 |
12 | Gomelzheldortrans | 7 | 3 | 4 |
13 | Orsha | 7 | 3 | 4 |
14 | ABFF U17 | 7 | 5 | 2 |
15 | Slonim | 7 | 4 | 3 |
16 | Baranovichi | 7 | 3 | 4 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 7 | 4 | 3 |
18 | Ynergetyk-BDU | 7 | 1 | 6 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 3 | 2 | 1 |
2 | BATE II | 3 | 2 | 1 |
3 | MKK-Dnepr | 3 | 1 | 2 |
4 | Niva | 3 | 1 | 2 |
5 | Volna | 3 | 3 | 0 |
6 | Lida | 4 | 2 | 2 |
7 | Belshina | 3 | 2 | 1 |
8 | Dinamo Minsk II | 4 | 3 | 1 |
9 | Torpedo BelAZ II | 4 | 2 | 2 |
10 | FC Ostrovets | 4 | 0 | 4 |
11 | Bumprom | 3 | 2 | 1 |
12 | Gomelzheldortrans | 4 | 2 | 2 |
13 | Orsha | 3 | 2 | 1 |
14 | ABFF U17 | 4 | 3 | 1 |
15 | Slonim | 4 | 3 | 1 |
16 | Baranovichi | 3 | 1 | 2 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 4 | 2 | 2 |
18 | Ynergetyk-BDU | 4 | 1 | 3 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 4 | 1 | 3 |
2 | BATE II | 4 | 3 | 1 |
3 | MKK-Dnepr | 4 | 3 | 1 |
4 | Niva | 4 | 4 | 0 |
5 | Volna | 4 | 2 | 2 |
6 | Lida | 3 | 0 | 3 |
7 | Belshina | 4 | 3 | 1 |
8 | Dinamo Minsk II | 3 | 2 | 1 |
9 | Torpedo BelAZ II | 3 | 2 | 1 |
10 | FC Ostrovets | 3 | 2 | 1 |
11 | Bumprom | 4 | 3 | 1 |
12 | Gomelzheldortrans | 3 | 1 | 2 |
13 | Orsha | 4 | 1 | 3 |
14 | ABFF U17 | 3 | 2 | 1 |
15 | Slonim | 3 | 1 | 2 |
16 | Baranovichi | 4 | 2 | 2 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 3 | 2 | 1 |
18 | Ynergetyk-BDU | 3 | 0 | 3 |
1. Division OVER UNDER 3.5 STATS
OVER 3.5
18 of 63
UNDER 3.5
45 of 63
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 7 | 2 | 5 |
2 | BATE II | 7 | 3 | 4 |
3 | MKK-Dnepr | 7 | 2 | 5 |
4 | Niva | 7 | 3 | 4 |
5 | Volna | 7 | 2 | 5 |
6 | Lida | 7 | 2 | 5 |
7 | Belshina | 7 | 3 | 4 |
8 | Dinamo Minsk II | 7 | 0 | 7 |
9 | Torpedo BelAZ II | 7 | 3 | 4 |
10 | FC Ostrovets | 7 | 1 | 6 |
11 | Bumprom | 7 | 2 | 5 |
12 | Gomelzheldortrans | 7 | 1 | 6 |
13 | Orsha | 7 | 2 | 5 |
14 | ABFF U17 | 7 | 1 | 6 |
15 | Slonim | 7 | 4 | 3 |
16 | Baranovichi | 7 | 1 | 6 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 7 | 3 | 4 |
18 | Ynergetyk-BDU | 7 | 1 | 6 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 3 | 1 | 2 |
2 | BATE II | 3 | 1 | 2 |
3 | MKK-Dnepr | 3 | 0 | 3 |
4 | Niva | 3 | 1 | 2 |
5 | Volna | 3 | 1 | 2 |
6 | Lida | 4 | 2 | 2 |
7 | Belshina | 3 | 1 | 2 |
8 | Dinamo Minsk II | 4 | 0 | 4 |
9 | Torpedo BelAZ II | 4 | 2 | 2 |
10 | FC Ostrovets | 4 | 0 | 4 |
11 | Bumprom | 3 | 0 | 3 |
12 | Gomelzheldortrans | 4 | 1 | 3 |
13 | Orsha | 3 | 2 | 1 |
14 | ABFF U17 | 4 | 1 | 3 |
15 | Slonim | 4 | 3 | 1 |
16 | Baranovichi | 3 | 0 | 3 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 4 | 1 | 3 |
18 | Ynergetyk-BDU | 4 | 1 | 3 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 4 | 1 | 3 |
2 | BATE II | 4 | 2 | 2 |
3 | MKK-Dnepr | 4 | 2 | 2 |
4 | Niva | 4 | 2 | 2 |
5 | Volna | 4 | 1 | 3 |
6 | Lida | 3 | 0 | 3 |
7 | Belshina | 4 | 2 | 2 |
8 | Dinamo Minsk II | 3 | 0 | 3 |
9 | Torpedo BelAZ II | 3 | 1 | 2 |
10 | FC Ostrovets | 3 | 1 | 2 |
11 | Bumprom | 4 | 2 | 2 |
12 | Gomelzheldortrans | 3 | 0 | 3 |
13 | Orsha | 4 | 0 | 4 |
14 | ABFF U17 | 3 | 0 | 3 |
15 | Slonim | 3 | 1 | 2 |
16 | Baranovichi | 4 | 1 | 3 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 3 | 2 | 1 |
18 | Ynergetyk-BDU | 3 | 0 | 3 |
1. Division OVER UNDER 4.5 STATS
OVER 4.5
11 of 63
UNDER 4.5
52 of 63
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 7 | 1 | 6 |
2 | BATE II | 7 | 1 | 6 |
3 | MKK-Dnepr | 7 | 1 | 6 |
4 | Niva | 7 | 2 | 5 |
5 | Volna | 7 | 1 | 6 |
6 | Lida | 7 | 1 | 6 |
7 | Belshina | 7 | 1 | 6 |
8 | Dinamo Minsk II | 7 | 0 | 7 |
9 | Torpedo BelAZ II | 7 | 2 | 5 |
10 | FC Ostrovets | 7 | 1 | 6 |
11 | Bumprom | 7 | 2 | 5 |
12 | Gomelzheldortrans | 7 | 1 | 6 |
13 | Orsha | 7 | 1 | 6 |
14 | ABFF U17 | 7 | 0 | 7 |
15 | Slonim | 7 | 4 | 3 |
16 | Baranovichi | 7 | 0 | 7 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 7 | 2 | 5 |
18 | Ynergetyk-BDU | 7 | 1 | 6 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 3 | 0 | 3 |
2 | BATE II | 3 | 1 | 2 |
3 | MKK-Dnepr | 3 | 0 | 3 |
4 | Niva | 3 | 1 | 2 |
5 | Volna | 3 | 0 | 3 |
6 | Lida | 4 | 1 | 3 |
7 | Belshina | 3 | 0 | 3 |
8 | Dinamo Minsk II | 4 | 0 | 4 |
9 | Torpedo BelAZ II | 4 | 2 | 2 |
10 | FC Ostrovets | 4 | 0 | 4 |
11 | Bumprom | 3 | 0 | 3 |
12 | Gomelzheldortrans | 4 | 1 | 3 |
13 | Orsha | 3 | 1 | 2 |
14 | ABFF U17 | 4 | 0 | 4 |
15 | Slonim | 4 | 3 | 1 |
16 | Baranovichi | 3 | 0 | 3 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 4 | 0 | 4 |
18 | Ynergetyk-BDU | 4 | 1 | 3 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 4 | 1 | 3 |
2 | BATE II | 4 | 0 | 4 |
3 | MKK-Dnepr | 4 | 1 | 3 |
4 | Niva | 4 | 1 | 3 |
5 | Volna | 4 | 1 | 3 |
6 | Lida | 3 | 0 | 3 |
7 | Belshina | 4 | 1 | 3 |
8 | Dinamo Minsk II | 3 | 0 | 3 |
9 | Torpedo BelAZ II | 3 | 0 | 3 |
10 | FC Ostrovets | 3 | 1 | 2 |
11 | Bumprom | 4 | 2 | 2 |
12 | Gomelzheldortrans | 3 | 0 | 3 |
13 | Orsha | 4 | 0 | 4 |
14 | ABFF U17 | 3 | 0 | 3 |
15 | Slonim | 3 | 1 | 2 |
16 | Baranovichi | 4 | 0 | 4 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 3 | 2 | 1 |
18 | Ynergetyk-BDU | 3 | 0 | 3 |
1. Division OVER UNDER 5.5 STATS
OVER 5.5
4 of 63
UNDER 5.5
59 of 63
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 7 | 0 | 7 |
2 | BATE II | 7 | 0 | 7 |
3 | MKK-Dnepr | 7 | 0 | 7 |
4 | Niva | 7 | 2 | 5 |
5 | Volna | 7 | 0 | 7 |
6 | Lida | 7 | 1 | 6 |
7 | Belshina | 7 | 0 | 7 |
8 | Dinamo Minsk II | 7 | 0 | 7 |
9 | Torpedo BelAZ II | 7 | 1 | 6 |
10 | FC Ostrovets | 7 | 0 | 7 |
11 | Bumprom | 7 | 2 | 5 |
12 | Gomelzheldortrans | 7 | 0 | 7 |
13 | Orsha | 7 | 1 | 6 |
14 | ABFF U17 | 7 | 0 | 7 |
15 | Slonim | 7 | 0 | 7 |
16 | Baranovichi | 7 | 0 | 7 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 7 | 1 | 6 |
18 | Ynergetyk-BDU | 7 | 0 | 7 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 3 | 0 | 3 |
2 | BATE II | 3 | 0 | 3 |
3 | MKK-Dnepr | 3 | 0 | 3 |
4 | Niva | 3 | 1 | 2 |
5 | Volna | 3 | 0 | 3 |
6 | Lida | 4 | 1 | 3 |
7 | Belshina | 3 | 0 | 3 |
8 | Dinamo Minsk II | 4 | 0 | 4 |
9 | Torpedo BelAZ II | 4 | 1 | 3 |
10 | FC Ostrovets | 4 | 0 | 4 |
11 | Bumprom | 3 | 0 | 3 |
12 | Gomelzheldortrans | 4 | 0 | 4 |
13 | Orsha | 3 | 1 | 2 |
14 | ABFF U17 | 4 | 0 | 4 |
15 | Slonim | 4 | 0 | 4 |
16 | Baranovichi | 3 | 0 | 3 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 4 | 0 | 4 |
18 | Ynergetyk-BDU | 4 | 0 | 4 |
# | Teams | MP | Over | Under |
---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 4 | 0 | 4 |
2 | BATE II | 4 | 0 | 4 |
3 | MKK-Dnepr | 4 | 0 | 4 |
4 | Niva | 4 | 1 | 3 |
5 | Volna | 4 | 0 | 4 |
6 | Lida | 3 | 0 | 3 |
7 | Belshina | 4 | 0 | 4 |
8 | Dinamo Minsk II | 3 | 0 | 3 |
9 | Torpedo BelAZ II | 3 | 0 | 3 |
10 | FC Ostrovets | 3 | 0 | 3 |
11 | Bumprom | 4 | 2 | 2 |
12 | Gomelzheldortrans | 3 | 0 | 3 |
13 | Orsha | 4 | 0 | 4 |
14 | ABFF U17 | 3 | 0 | 3 |
15 | Slonim | 3 | 0 | 3 |
16 | Baranovichi | 4 | 0 | 4 |
17 | Shakhtyor Petrikov | 3 | 1 | 2 |
18 | Ynergetyk-BDU | 3 | 0 | 3 |