Statistics
Menu

Russia 2. Division

21.10.2020 Zenit Irkutsk 22:00 Chita
  • Zenit Irkutsk-Chita team comparison
  • Zenit Irkutsk-Chita h2h statistics
24.10.2020 Leningradets 22:00 Zenit II
  • Leningradets-Zenit II team comparison
  • Leningradets-Zenit II h2h statistics
24.10.2020 Dinamo Moskva II 22:00 Zvezda Sint Petersburg
  • Dinamo Moskva II-Zvezda Sint Petersburg team comparison
  • Dinamo Moskva II-Zvezda Sint Petersburg h2h statistics
24.10.2020 Znamya Truda 22:00 Dolgie Prudy
  • Znamya Truda-Dolgie Prudy team comparison
  • Znamya Truda-Dolgie Prudy h2h statistics
24.10.2020 Kazanka 22:00 Smolensk
  • Kazanka-Smolensk team comparison
  • Kazanka-Smolensk h2h statistics
24.10.2020 Murom 22:00 Luki-Energiya
  • Murom-Luki-Energiya team comparison
  • Murom-Luki-Energiya h2h statistics
25.10.2020 Kolomna 12:00 Tver
  • Kolomna-Tver team comparison
  • Kolomna-Tver h2h statistics
28.10.2020 Rodina Moskva 23:00 Zenit Irkutsk
  • Rodina Moskva-Zenit Irkutsk team comparison
  • Rodina Moskva-Zenit Irkutsk h2h statistics
28.10.2020 Torpedo Vladimir 23:00 Chita
  • Torpedo Vladimir-Chita team comparison
  • Torpedo Vladimir-Chita h2h statistics
31.10.2020 Zvezda Sint Petersburg 23:00 Leningradets
  • Zvezda Sint Petersburg-Leningradets team comparison
  • Zvezda Sint Petersburg-Leningradets h2h statistics
18.10.2020 Zvezda Sint Petersburg 2 - 3 Kolomna
  • Zvezda Sint Petersburg-Kolomna team comparison
  • Zvezda Sint Petersburg-Kolomna h2h statistics
18.10.2020 Dolgie Prudy 2 - 1 Rodina Moskva
  • Dolgie Prudy-Rodina Moskva team comparison
  • Dolgie Prudy-Rodina Moskva h2h statistics
18.10.2020 Dinamo Moskva II 4 - 1 Smolensk
  • Dinamo Moskva II-Smolensk team comparison
  • Dinamo Moskva II-Smolensk h2h statistics
18.10.2020 Tver 1 - 2 Torpedo Vladimir
  • Tver-Torpedo Vladimir team comparison
  • Tver-Torpedo Vladimir h2h statistics
18.10.2020 Luki-Energiya 1 - 3 Leningradets
  • Luki-Energiya-Leningradets team comparison
  • Luki-Energiya-Leningradets h2h statistics
18.10.2020 Zenit II 1 - 0 Znamya Truda
  • Zenit II-Znamya Truda team comparison
  • Zenit II-Znamya Truda h2h statistics
17.10.2020 Chita 2 - 2 Kazanka
  • Chita-Kazanka team comparison
  • Chita-Kazanka h2h statistics
16.10.2020 Zenit Irkutsk 2 - 1 Murom
  • Zenit Irkutsk-Murom team comparison
  • Zenit Irkutsk-Murom h2h statistics
14.10.2020 Kolomna 1 - 4 Zenit II
  • Kolomna-Zenit II team comparison
  • Kolomna-Zenit II h2h statistics
13.10.2020 Torpedo Vladimir 3 - 1 Dolgie Prudy
  • Torpedo Vladimir-Dolgie Prudy team comparison
  • Torpedo Vladimir-Dolgie Prudy h2h statistics

2. Division West Table

Pos Teams MP W D L GF GA GD PTS
1 Dolgie Prudy 12 9 1 2 19 11 +8 28
2 Tver 12 8 2 2 27 14 +13 26
3 Leningradets 12 8 1 3 20 12 +8 25
4 Dinamo Moskva II 12 7 2 3 29 17 +12 23
5 Torpedo Vladimir 12 7 2 3 20 11 +9 23
6 Zenit II 12 6 2 4 26 13 +13 20
7 Rodina Moskva 12 5 4 3 22 20 +2 19
8 Kazanka 12 4 5 3 21 23 -2 17
9 Murom 12 4 2 6 13 15 -2 14
10 Zenit Irkutsk 12 4 2 6 12 17 -5 14
11 Zvezda Sint Petersburg 11 3 3 5 13 12 +1 12
12 Znamya Truda 12 2 6 4 10 12 -2 12
13 Luki-Energiya 11 4 0 7 13 19 -6 12
14 Smolensk 12 2 4 6 11 21 -10 10
15 Kolomna 12 1 2 9 13 30 -17 5
16 Chita 12 1 2 9 9 31 -22 5
  • Promotion
  • Relegation
Pos Teams MP W D L F A P Last Matches
Pos Teams HOME
mp w D L F A P
AWAY
mp w D L F A P
1 Dolgie Prudy 5 5 0 0 11 3 15 7 4 1 2 8 8 13
2 Tver 7 4 2 1 15 6 14 5 4 0 1 12 8 12
3 Leningradets 5 3 0 2 11 6 9 7 5 1 1 9 6 16
4 Dinamo Moskva II 7 4 2 1 20 9 14 5 3 0 2 9 8 9
5 Torpedo Vladimir 6 4 1 1 12 6 13 6 3 1 2 8 5 10
6 Zenit II 7 5 1 1 19 4 16 5 1 1 3 7 9 4
7 Rodina Moskva 6 3 2 1 14 10 11 6 2 2 2 8 10 8
8 Kazanka 5 2 3 0 10 6 9 7 2 2 3 11 17 8
9 Murom 6 2 1 3 6 7 7 6 2 1 3 7 8 7
10 Zenit Irkutsk 6 3 1 2 9 6 10 6 1 1 4 3 11 4
11 Zvezda Sint Petersburg 6 3 1 2 10 4 10 5 0 2 3 3 8 2
12 Znamya Truda 5 1 2 2 2 4 5 7 1 4 2 8 8 7
13 Luki-Energiya 8 4 0 4 12 9 12 3 0 0 3 1 10 0
14 Smolensk 6 2 1 3 7 8 7 6 0 3 3 4 13 3
15 Kolomna 4 0 1 3 5 10 1 8 1 1 6 8 20 4
16 Chita 6 1 2 3 7 10 5 6 0 0 6 2 21 0
Pos Teams MP 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG