Statistics
Menu

Belgium Division 3: Group A

21.11.2020 Harelbeke 18:30 Ninove
  • Harelbeke-Ninove team comparison
  • Harelbeke-Ninove h2h statistics
21.11.2020 Lokeren-Temse 19:00 Ronse
  • Lokeren-Temse-Ronse team comparison
  • Lokeren-Temse-Ronse h2h statistics
22.11.2020 Voorwaarts Zwevezele 13:30 Gullegem
  • Voorwaarts Zwevezele-Gullegem team comparison
  • Voorwaarts Zwevezele-Gullegem h2h statistics
22.11.2020 Merelbeke 13:30 Dikkelvenne
  • Merelbeke-Dikkelvenne team comparison
  • Merelbeke-Dikkelvenne h2h statistics
22.11.2020 Zelzate 13:30 Oudenaarde
  • Zelzate-Oudenaarde team comparison
  • Zelzate-Oudenaarde h2h statistics
22.11.2020 Sparta Petegem 14:00 RFC Wetteren
  • Sparta Petegem-RFC Wetteren team comparison
  • Sparta Petegem-RFC Wetteren h2h statistics
22.11.2020 Westhoek 14:00 Toekomst Menen
  • Westhoek-Toekomst Menen team comparison
  • Westhoek-Toekomst Menen h2h statistics
22.11.2020 Olsa Brakel 14:00 Gent-Zeehaven
  • Olsa Brakel-Gent-Zeehaven team comparison
  • Olsa Brakel-Gent-Zeehaven h2h statistics
28.11.2020 Dikkelvenne 18:30 Olsa Brakel
  • Dikkelvenne-Olsa Brakel team comparison
  • Dikkelvenne-Olsa Brakel h2h statistics
28.11.2020 Ninove 18:30 Zelzate
  • Ninove-Zelzate team comparison
  • Ninove-Zelzate h2h statistics
15.11.2020 Gullegem Pstp Westhoek
  • Gullegem-Westhoek team comparison
  • Gullegem-Westhoek h2h statistics
15.11.2020 Toekomst Menen Pstp Lokeren-Temse
  • Toekomst Menen-Lokeren-Temse team comparison
  • Toekomst Menen-Lokeren-Temse h2h statistics
15.11.2020 RFC Wetteren Pstp Voorwaarts Zwevezele
  • RFC Wetteren-Voorwaarts Zwevezele team comparison
  • RFC Wetteren-Voorwaarts Zwevezele h2h statistics
14.11.2020 Ronse Pstp Olsa Brakel
  • Ronse-Olsa Brakel team comparison
  • Ronse-Olsa Brakel h2h statistics
14.11.2020 Gent-Zeehaven Pstp Merelbeke
  • Gent-Zeehaven-Merelbeke team comparison
  • Gent-Zeehaven-Merelbeke h2h statistics
14.11.2020 Oudenaarde Pstp Harelbeke
  • Oudenaarde-Harelbeke team comparison
  • Oudenaarde-Harelbeke h2h statistics
14.11.2020 Ninove Pstp Sparta Petegem
  • Ninove-Sparta Petegem team comparison
  • Ninove-Sparta Petegem h2h statistics
14.11.2020 Dikkelvenne Pstp Zelzate
  • Dikkelvenne-Zelzate team comparison
  • Dikkelvenne-Zelzate h2h statistics
11.11.2020 Gullegem Pstp Gent-Zeehaven
  • Gullegem-Gent-Zeehaven team comparison
  • Gullegem-Gent-Zeehaven h2h statistics
11.11.2020 Westhoek Pstp Oudenaarde
  • Westhoek-Oudenaarde team comparison
  • Westhoek-Oudenaarde h2h statistics

Division 3: Group A VFV A Table

Pos Teams MP W D L GF GA GD PTS
1 Dikkelvenne 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Gent-Zeehaven 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Gullegem 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Harelbeke 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Lokeren-Temse 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Mandel United 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Merelbeke 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Ninove 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Olsa Brakel 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Oudenaarde 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Ronse 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Sparta Petegem 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Toekomst Menen 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Voorwaarts Zwevezele 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Westhoek 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Zelzate 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Promotion
  • Promotion Play-Off
  • Possible Promotion Play-off
  • Relegation Play-off
  • Relegation
Pos Teams MP W D L F A P Last Matches
Pos Teams HOME
mp w D L F A P
AWAY
mp w D L F A P
1 Dikkelvenne 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gent-Zeehaven 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gullegem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Harelbeke 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lokeren-Temse 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mandel United 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Merelbeke 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ninove 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Olsa Brakel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oudenaarde 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Ronse 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sparta Petegem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Toekomst Menen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Voorwaarts Zwevezele 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Westhoek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zelzate 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pos Teams MP 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG