Statistics
Menu

Netherlands Derde Divisie: Zondag

11.10.2020 HSC '21 1 - 1 ADO '20
  • HSC '21-ADO '20 team comparison
  • HSC '21-ADO '20 h2h statistics
11.10.2020 Blauw Geel '38 4 - 0 Dongen
  • Blauw Geel '38-Dongen team comparison
  • Blauw Geel '38-Dongen h2h statistics
11.10.2020 OSS '20 3 - 3 UNA
  • OSS '20-UNA team comparison
  • OSS '20-UNA h2h statistics
11.10.2020 JOS Watergraafsmeer 2 - 1 Westlandia
  • JOS Watergraafsmeer-Westlandia team comparison
  • JOS Watergraafsmeer-Westlandia h2h statistics
11.10.2020 Gemert 3 - 2 GVV Unitas
  • Gemert-GVV Unitas team comparison
  • Gemert-GVV Unitas h2h statistics
04.10.2020 EVV 1 - 0 Hollandia
  • EVV-Hollandia team comparison
  • EVV-Hollandia h2h statistics
04.10.2020 UNA 0 - 1 JOS Watergraafsmeer
  • UNA-JOS Watergraafsmeer team comparison
  • UNA-JOS Watergraafsmeer h2h statistics
04.10.2020 OFC Oostzaan 2 - 2 Groene Ster
  • OFC Oostzaan-Groene Ster team comparison
  • OFC Oostzaan-Groene Ster h2h statistics
04.10.2020 HV & CV Quick 2 - 2 HSC '21
  • HV & CV Quick-HSC '21 team comparison
  • HV & CV Quick-HSC '21 h2h statistics
04.10.2020 Westlandia 1 - 1 DEM
  • Westlandia-DEM team comparison
  • Westlandia-DEM h2h statistics

Derde Divisie: Zondag Zondag Table

Pos Teams MP W D L GF GA GD PTS
1 USV Hercules 5 4 1 0 12 2 +10 13
2 Blauw Geel '38 6 4 1 1 17 8 +9 13
3 OFC Oostzaan 5 3 2 0 10 6 +4 11
4 OSS '20 6 3 1 2 10 11 -1 10
5 UNA 6 2 2 2 15 9 +6 8
6 GVV Unitas 6 2 2 2 13 8 +5 8
7 Groene Ster 5 2 2 1 8 6 +2 8
8 Westlandia 6 2 1 3 10 11 -1 7
9 Hollandia 5 2 1 2 6 7 -1 7
10 Gemert 6 2 1 3 6 10 -4 7
11 JOS Watergraafsmeer 6 2 1 3 4 9 -5 7
12 HV & CV Quick 5 1 3 1 9 7 +2 6
13 ADO '20 6 1 3 2 9 8 +1 6
14 Dongen 6 2 0 4 5 9 -4 6
15 EVV 5 1 3 1 2 6 -4 6
16 Hoogland 5 1 2 2 8 11 -3 5
17 DEM 5 1 2 2 6 13 -7 5
18 HSC '21 6 0 2 4 5 14 -9 2
  • Promotion
  • Relegation Play-off
  • Relegation
Pos Teams MP W D L F A P Last Matches
Pos Teams HOME
mp w D L F A P
AWAY
mp w D L F A P
1 USV Hercules 3 2 1 0 6 2 7 2 2 0 0 6 0 6
2 Blauw Geel '38 3 2 1 0 9 1 7 3 2 0 1 8 7 6
3 OFC Oostzaan 3 1 2 0 6 5 5 2 2 0 0 4 1 6
4 OSS '20 3 1 1 1 6 6 4 3 2 0 1 4 5 6
5 UNA 3 1 1 1 5 3 4 3 1 1 1 10 6 4
6 GVV Unitas 3 1 2 0 6 3 5 3 1 0 2 7 5 3
7 Groene Ster 3 2 1 0 5 1 7 2 0 1 1 3 5 1
8 Westlandia 3 1 1 1 5 5 4 3 1 0 2 5 6 3
9 Hollandia 2 2 0 0 5 2 6 3 0 1 2 1 5 1
10 Gemert 3 1 1 1 5 5 4 3 1 0 2 1 5 3
11 JOS Watergraafsmeer 3 1 1 1 3 6 4 3 1 0 2 1 3 3
12 HV & CV Quick 3 1 1 1 7 5 4 2 0 2 0 2 2 2
13 ADO '20 3 1 1 1 6 3 4 3 0 2 1 3 5 2
14 Dongen 3 0 0 3 0 3 0 3 2 0 1 5 6 6
15 EVV 2 1 0 1 1 5 3 3 0 3 0 1 1 3
16 Hoogland 2 1 0 1 3 2 3 3 0 2 1 5 9 2
17 DEM 2 1 0 1 4 7 3 3 0 2 1 2 6 2
18 HSC '21 3 0 1 2 2 7 1 3 0 1 2 3 7 1
Pos Teams MP 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG